8 września w godz. 10-17 na Nowym Rynku w Łowiczu zaplanowano I Łowicką Giełdę Kulturalną, w czasie której będzie można sprzedać, kupić lub wymienić się książkami, komiksami i płytami z muzyką i filmami.

– U wielu z nas z pewnością „zalegają” w domu przeczytane dawno książki, przesłuchane płyty z muzyką czy też obejrzanym filmem, które chętnie „puścilibyśmy” w drugi obieg. Wystawienie ich na sprzedaż za pomocą portali internetowych zwykle wiąże się z czasem i kosztami. A gdyby tak się spotkać w Łowiczu? I w jednym miejscu kupić, sprzedać lub wymienić się na interesującą nas rzecz? – napisał na Facebooku Jacek Rybus, zachęcając do udziału w giełdzie.

Osoby, które są tym zainteresowane proszone są o zgłaszanie się do niego przez Facebooka. Zgłoszenia będą przyjmowane do 3 września włącznie. Organizatorem giełdy jest grupa „Łączy nas Łowicz”.

4 komentarze

  1. Czemu szkoda? Trzeba się cieszyć! Teraz wszystko co się zadzieje to będzie przedwyborcze?

  2. Może i pomysł fajny szkoda, że tylko w okresie przedwyborczym ŁnŁ to komitet wyborczy więc działania te są tylko promocją przedwyborczą -szkoda, że takich działań nie było wcześniej 🙁

  3. Brawo Kasia Słoma!

  4. 8 wrzesnia? Pol lowicza bedzie w domaniewicach.