Dwa ciekawe koncerty, które mogłyby zgromadzić podobnego rodzaju publiczność, odbędą się dzisiaj, w piątek 12 października w Łowiczu. Gdyby ktoś jednak chciał wysłuchać obydwóch, powinien na nie zdążyć bez większego problemu.

Koncert w Łowiczu

Niestety, szansę na wysłuchanie obydwóch koncertów mają tylko ci, którzy już dużo wcześniej zakupili bilety na pierwszy z nich – zespołu Muniek i Przyjaciele.

Rozeszły się one bardzo szybko po ogłoszeniu informacji o koncercie – jeszcze pod koniec wakacji, mimo że do najtańszych nie należały – kosztowały w przedsprzedaży 40, później 50 zł.

– Niestety, nasza sala nie jest z gumy, dawno już sprzedaliśmy wszystkie bilety, na „dostawki” również (siedziska dostawiane obok kinowych foteli – przyp. red.) – powiedział nam dyrektor Łowickiego Ośrodka Kultury Maciej Malangiewicz. Koncert odbędzie się w ramach inauguracji 23 sezonu Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Bez Nazwy”. Start w sali kina Fenix o godz. 19.00.

Są natomiast jeszcze bilety (w cenie 40 zł) na organizowany w muszli koncertowej na Błoniach koncert rapera Paluch Oficjalnie (Poznań) & Pih (Białystok). Będą one dostępne również bezpośrednio przed koncertem.

Otwarcie bram prowadzących na teren imprezy ma nastąpić o 20.00. Później, ok. 20.20, jako support wystąpi Placo (Łowicz), o 20.40 planowany jest pokaz breakdance w wykonaniu Oldskulowych Trampek, o 20.55 – pokaz yoyo w wykonaniu Marcela Ołubka i Kacpra Pałatyńskiego. Godz. 21 – Pih, 22 – Paluch.

Pierwotny zamysł był taki, żeby koncert raperów odbył się na dziedzińcu ośrodka kultury, jednak ŁOK nie zgodził się na takie rozwiązanie, żeby wydarzenia nie kolidowały ze sobą. Tym bardziej, że jeszcze przed koncertem Muńka w kinie odbędzie się tam seans filmowy w ramach DKF „Bez Nazwy”, wyświetlony film w reżyserii Marka Koterskiego „7 uczuć”.

Komentowanie nie jest możliwe.