Koncertem Muńka i Przyjaciół zostanie 12 października zainaugurowany nowy sezon przeglądów Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Bez Nazwy”. Wydarzenie odbędzie się w sali kina Fenix o godzinie 19.00.

Bilety są już do nabycia w kasie Łowickiego Ośrodka Kultury i online w cenie 40 zł (do 30 września) i 50 zł (od 1 października).

Fot. Materiały ŁOK

Koncert będzie częścią jesiennej trasy koncertowej w wykonaniu Muńka Staszczyka, lidera formacji T. Love z Przyjaciółmi. Zespół zawiesił swoją działalność, dlatego wiadomość o nim może tym bardziej ucieszyć jego fanów z Łowicza.

„Nie planujemy żadnego nowego albumu, ani projektu. Po prostu chcemy sobie na luzie pograć w nieco mniejszych, kameralnych salach. Program koncertów będzie wypadkową różnych moich projektów artystycznych, zarówno z repertuaru zespołu T.Love, jak i działań solowych, przedstawimy także kilka nowych pomysłów” – tak mówi o tej trasie sam Muniek Staszczyk.

W ramach pierwszej odsłony przeglądu DKF „Bez Nazwy”, która odbywać się będzie od 12 do 14 października zaplanowano też premierę filmu „7 uczuć” w reż. Marka Koterskiego oraz włączenie się w obchody Europejskiego Dnia Kina Artystycznego 2018.

Komentowanie nie jest możliwe.