Zanim zaśpiewa odczuwa niepokój, ale kiedy pojawia się na scenie czuje jedynie ulgę i radość, a swoim głosem hipnotyzuje publiczność. Nadia Tomczak, uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Głownie, wyśpiewała wyróżnienie podczas Międzypowiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek w Ozorkowie.

Występ Nadii Tomczak podczas finału akcji charytatywnej Aniołkowe Granie 2019. Fot. Agnieszka Wojcieszek
Występ Nadii Tomczak podczas finału akcji charytatywnej Aniołkowe Granie 2019. Fot. Agnieszka Wojcieszek

Muzyczna przygoda Nadii Tomczak rozpoczęła się już kilka lat temu od wykonań amatorskich. Wokalną pasję mieszkanka Głowna odkrywała tam, gdzie tylko było to możliwe: w domu, w scholi oraz w szkole.

Już w amatorskich wykonaniach łatwo było dostrzec talent oraz potencjał, dlatego niespełna półtora roku temu uczennica rozpoczęła profesjonalną naukę śpiewu w Studiu Piosenki MOK w Głownie. Jej opiekunem artystycznym jest instruktorka śpiewu Karina Sędkowska-Staszewska.

Co czuje Nadia, gdy śpiewa, jak wygląda dobór repertuaru, dlaczego i jak ważna jest dla niej publiczność oraz co mówi o utalentowanej wokalnie uczennicy jej instruktorka śpiewu, a co dyrektor SP 2 w Głownie – przeczytasz w najnowszym numerze Wieści z Głowna i Strykowa.

1 komentarz

  1. Aleksandra

    Brawo Nadia!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.