Do stawki artystów, jacy wystąpią na Och! Film Festiwalu dołącza Kinga Głyk Quartet. Ma zaledwie 20 lat, a już swoją grą na gitarze basowej budzi zachwyt publiczności. 

t7k10491-848x478

Po bardzo dobrym przyjęciu przez łowicką publiczność koncertów w wykonaniu: kwintetu Wojtka Mazolewskiego, sekstetu Marka Napiórkowskiego czy grupy Grażyny Auguścik, czas na kolejną dawkę ambitnego grania. Na Och! Film Festiwalu wystąpi Kinga Głyk Quartet. 

Ma zaledwie 20 lat, a już swoją grą na gitarze basowej budzi zachwyt publiczności. Przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku 12 lat, grając w rodzinnym Głyk P.I.K Trio. 

Mimo młodego wieku muzykowała już z takimi artystami jak Natalia Niemen, Anthimos Apostolis, Arek Skolik, Paweł Tomaszewski, Piotr Wyleżoł, Joachim Mencel i wielu innych. W 2015 roku w ankiecie Jazz Top i Blues Top została nominowana w kategoriach „Nowa nadzieja”, „Gitara basowa” oraz „Odkrycie roku”. 

Za sprawą debiutanckiego albumu „Rejestracja” Kinga stała się odkryciem krajowej sceny. Na początku 2016 roku nagrała drugą autorską płytę „Happy Birthday”. Materiał z obu krążków usłyszymy w Łowiczu.

Sprzedaż biletów w cenie 30 PLN będzie rusza we wtorek, 20 grudnia, o godz. 18.30. W tej cenie, będą do nabycia do 31 grudnia. Potem cena wzrośnie do 40 zł. 

Koncert projektu Kinga Głyk Quartet odbędzie się w niedzielę 5 lutego o godz. 19. Do zobaczenia pod sceną!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.