Dyskusyjny Klub Filmowy „Bez Nazwy”, zdobywca tegorocznej Nagrody Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej dla najlepszego DKF w Polsce, zaprasza na październikowy przegląd filmowy, który ma być uroczysty, wyjątkowy i inny niż wszystkie.

Przegląd potrwa od jutra (13 października) do niedzieli (15 października). Zaprezentowanych zostanie 6 filmów, w tym pokazy przedpremierowe i premierowe. Dyrektor ŁOK Maciej Malangiewicz zapowiada, że najbliższy set będzie inny niż zwykle. Łowicki Ośrodek Kultury i kino Fenix włączają się w obchody Europejskiego Dnia Kina Artystycznego, w ramach którego pokazane zostaną aż 4 filmy z Europy, także dla dzieci.

W sobotę o godz. 20 w Klubie Pracownia wystąpi zespół New People. To grupa barwnych ludzi, wykonujących mieszankę popu, soft rocka lat 70. i disco. To właśnie tym koncertem ŁOK chce świętować ze swoją widownią sukces w Gdyni. Wydarzeniu towarzyszyć będzie ogólnopolska premiera piwa Madman wyprodukowanego przez Browar Bednary. Na koncert będzie można wejść za okazaniem dowolnego biletu na film z ramówki październikowego DKF.

W programie znalazły się: amerykańsko-brytyjski film komediowy „Baby Driver” w reż. Edgara Wrighta, romans „Maudie” w reż. Aisling Walsh, norweski film familijny „Traktorek Florek”, polski film biograficzny „Dwie korony” w reż. Michała Kondrata, ukazujący życie Maksymiliana Marii Kolbego, komedio-dramat „Nasz najlepszy rok” i na zakończenie nagrodzona w tym roku Złotą Palmą w Cannes czarna komedia „The Square” w reż. Rubena Östlunda. 

Dokładny program seansów dostępny jest na stronie ŁOK, w papierowym wydaniu NŁ i w kalendarzu na naszej stronie internetowej.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.