Artyści Teatru Sabat wywarli na publiczności w Głownie tak niesamowite wrażenie, że ta – nawet po kilku bisach – z trudem pozwoliła im zejść ze sceny. Koncert „Naprawdę jaka jesteś”, który odbył się dziś, 3 marca, w MOK-u dedykowany był głowniankom z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet.

fot. ljs

Z koncertem o kobietach i dla kobiet wystąpili soliści warszawskiego teatru rewiowego Małgorzaty Potockiej: Mariusz Jaśko i Tomasz Czerski oraz gwiazda polskiej sceny muzycznej również występująca w Teatrze  Sabat – Anna Sokołowska-Alabrudzińska.

fot. ljs

 Obok przebojów Anny Jantar, Ewy Bem, Krzysztofa Krawczyka, Jerzego Połomskiego czy  Krzysztofa Klenczona, artyści podarowali paniom również światowe przeboje wykonawców takich, jak:  Elvis Presley, Karel Gott, Percy Sledge, Vaya Con Dios, Withney Houston.

fot. ljs

Koncert rozpoczął cykl imprez, jakie w ramach dobrze już w Głownie znanego Festiwalu Kolej na Kobiety, czekają w nadchodzącym tygodniu mieszkanki naszego miasta. O szczegółach tegorocznej odsłony przedsięwzięcia będziemy informować na bieżąco.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.