Ponadczasowy minimalizm

W wielkomiejskim biurze nie powinno znajdować się zbyt dużo elementów. Warto jest więc postawić na minimalizm, który nigdy nie wychodzi z trendów wnętrzarskim. Sporym atutem jest również to, że takie wzornictwo gwarantuje ogrom możliwości aranżacyjnych. Zyskujemy sporą swobodę w doborze elementów dekoracyjnych. Konstrukcje mebli powinny być proste, a jednocześnie eleganckie. Wszelkie zdobienia są tutaj zbędne. Na czasie są naturalne materiały, które sprawiają wrażenie wyjątkowo luksusowych.

Neutralna kolorystyka wydaje się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Warto wziąć pod uwagę zarówno odcienie drewna, jak i kamienia. Często spotyka się elementy w takich kolorach, jak np. biel, czerń, grafit, czy też szarość. Oczywiście ozdoby w intensywnych barwach mogą dodać nieprzeciętnego wyrazu, jednak nie można przesadzić z ich ilością. Jeśli będzie ich zbyt dużo, to osiągniemy efekt odwrotny do zamierzanego.

Więcej informacji na temat nowoczesnych aranżacji biur odnajdziesz na: http://www.dsgn.pl/post/nowoczesne-aranzacje-biur  

Efektowne oświetlenie

Oświetlenie biura to absolutna podstawa. Nie każdy jednak wie, że lampy mogą być nie tylko praktyczne, ale również dekoracyjne. Designerskie modele sprawią, że pomieszczenie będzie sprawiać wrażenie luksusowego. Ponadto to właśnie ono decyduje o klimacie wnętrza. Warto zaopatrzyć się zarówno w lampy wiszące, jak i biurkowe. Nie zapominajmy również o zachowaniu właściwego natężenia światła. Jest ono regulowane przez przepisy BHP. Najważniejsze jest to, aby komfort i ergonomia pracy znajdowały się na najwyższym poziomie.

Aranżacja “na własną rękę” nie jest tak prosta, jak mogłoby się wydawać. Przedsiębiorstwo DSGN oferuje konsultację, podczas której można omówić najważniejsze warunki współpracy, czy też oszacować koszty. Jest to świetna opcja dla niezdecydowanych, którzy nie chcą decydować się na zawarcie umowy “w ciemno”.

Komentowanie nie jest możliwe.