Wielu młodych tancerzy – dzieci i nastolatków – zapowiedziało swój udział w IV Powiatowym Festiwalu Tańca, który odbędzie się w sobotę, 15 września w Sannikach.

Start o godz. 11.00, a koniec przewidywany jest ok. godz. 16. Jedynym „dorosłym” zespołem, który wystąpi na festiwalu będzie miejscowy Zespół Pieśni i Tańca „Sanniki”. Ich występ odbędzie się ok. godz. 14. Festiwal przeznaczony jest dla zespołów i tancerzy z powiatu gostynińskiego i płockiego.

Ramowy program jest następujący: o godzinie 11.00 planowany jest korowód oraz prezentacja zespołów przed sceną główną w parku przy pałacu. Po oficjalnym rozpoczęciu, o godz. 11.15 zaplanowany został galowy występ zespołu Szczawin Kościelny, który będzie świętował 10-lecie swojego istnienia.

Od godz. 11.40 do 14 będą odbywać się występy zespołów, które zgłosiły się na festiwal. Nagrody będą przyznawane w kategoriach: ludowych zespołów tanecznych, solistów, par oraz grup tanecznych.

Dodatkową atrakcją festiwalu będzie też koncert laureatów przeglądu piosenki patriotycznej, który odbył się w tym roku w Gostyninie. Wystąpić ma 8 osób.

IV Powiatowy Festiwal Tańca w Sannikach
IV Powiatowy Festiwal Tańca w Sannikach

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.