Zbyt głośne zachowanie dużych grup młodzieży ściągnęło patrole policji na parking na zapleczu łowickiego ratusza od strony ulicy Starorzecze.

Zniszczony przystanek autobusowy na parkingu przy ul . Starorzecze.fot. Tomasz Matusiak
Zniszczony przystanek autobusowy na parkingu przy ul . Starorzecze.fot. Tomasz Matusiak

Interwencja policji miała miejsce w nocy z piątku na sobotę, około godziny 1.40. Policjanci wylegitymowali zgromadzonych tam młodych ludzi, poprosili o posprzątanie po sobie i opuszczenie tego miejsca. Funkcjonariusze wypisywali też mandaty za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym.

Wylegitymowani to w większości mieszkańcy gmin wiejskich powiatu łowickiego.

Policja zapowiada, że będzie reagowała na łamanie kodeksu wykroczeń, w tym na wybryki chuligańskie czy zakłócanie spokoju.

W dzień to bardzo spokojny parking, problemy zaczynają się nocami, zwłaszcza w ciepłe weekendy. fot. Tomasz Matusiak
W dzień to bardzo spokojny parking, problemy zaczynają się nocami, zwłaszcza w ciepłe weekendy. fot. Tomasz Matusiak

40 komentarzy

 1. Dzień świra

  Ile jest gmin miejskich w powiecie łowickim ?

 2. Dzień świra

  Jest młodzież miejska, wiejska, pochodząca że wsi a mieszkająca w mieście, pochodząca z miasta a mieszkająca na wsi i jaka jeszcze panie redaktorze
  Sławny cytat z filmu dzień świra się ciśnie na usta – ten jak kondrat odebrał wypłatę

 3. Stachlewiok

  Jo sie nie wstydze ze jezdym ze wsi.Woze mliko w mlecorni i handlujem jojeckami ma rynku no i co z tygo!Swogry moje tyz kmioty na lojcowiznie i by nie posly do miosta bo by sie udusiely lod spalanych smieci w piecah pszyz miescokow!Jo i moje swogry jedyn kiernoziok a drugi z woli kalkowy wolom niuhac lobornik niz spalane butelki po koka koli w piecah

 4. Chlewniorz

  Świnioki po 5,20 to nas stoć zeby się bawić, a co! Za swoje się bawimy!

 5. A może wszyscy “prawdziwi” Łowiczanie przyznają się skąd pochodzą (i ich przodkowie)? Polecam trochę kultury w wypowiedziach zastosować. Jak narazie tylko “Łowiczoki” pokazują swoją prawdziwą twarz i ogładę.
  Pozdrawiam

 6. Bywam na tym przystanku w dzień policja przejeżdża kilka razy mimo to guwniarze bo inaczej nie można tego nazwać zrobili tam sobie prywatny folwark jeżdżą w kułko pisk jak cholera spokoju za grosz tam nie ma powinni to bydło karać surowiej może by się czegoś nauczyli

 7. powinni lać ich wodą od 22.00 jeśli będą drzeć mordy.

 8. Co ty myślisz jaki;taki. W morde ,w kratke Łowiczaki.
  Zaiżyi w dowód,co masz z sobą.A w dowodzie krowi ogon.
  Gdy chcesz wyśmiać chłopa stary . To łowickiej użyi gwary.
  Bo nikogo nie podnieca.Dziwny bełkot z średniowiecza.

 9. Spokojna młodzież, a szyba na przystanku pękła z naprężenie zapewne …

 10. I bardzo dobrze! Niech policja codziennie tam interweniuje to skończy się eldorado dla pijanej młodzieży, która narzeka na brak perspektyw w mieście, ale akurat ci co siedzą na parkingu, chleją, hałasują i tak raczej nie są przyszłością tego miasta. Skoro potrzeba tylko miejsca spotkań i parking spełnia te wymogi, to po co w ogóle ze wsi przyjeżdżać? W polu niech się spotkają, przynajmniej nikomu pod oknem nie będą się wydzierać.

 11. Parking za ratuszem jest dla patoli

 12. ofiara mafii łowickiej

  Do~~BodekP-za trafny komentarz masz u mnie piwo – tylko nie na “ratuszu”. Dodam,że “ratusz” od chwili powstania stał się miejscem postojowym “wycieczek”, kierowców i ich pasażerów w celu odpoczynku,wytchnienia w przerwie wykonywania zlecenia -śledzenie,nękanie mafijnej ofiary. Ciekawy jestem czy rysopisy tych wiejskich pielgrzymów pasują do rysopisów tych, którzy wcześniej “spacerowali” po oś.Kostka i okolicach, a potem po zakończonej akcji dali upust! A KTO RZĄDZI NA KOSTCE TO WIADOMO. Picie i głośne zachowywanie to tylko najzwyklejszy KAMUFLAŻ.

 13. Jegomość

  Gałgany i hultaje!

 14. W kamasze..i spokój będzie..tak to trudno zrozumieć że gimbusy i wsiowe murki nie mają co z sobą zrobić..

 15. Założyć szlaban pana ochroniarza i pobierać opłaty a policja powinna tam częściej jak nie codziennie być i wypisywać mandaty za niewłaściwe korzystanie z parkingu!!!!!

 16. Podoba mi się stwierdzenie “policja zapowiada że będzie reagowała na łamanie kodeksu wykroczeń”.To w takim razie co robiła do tej pory.

 17. MAGDALENA

  Monitoring załatwi sprawę i będzie po problemie,czyż to nie proste rozwiązanie, kilkunastu chuliganów zapłaci i monitoring się zwróci

 18. Koltuny do siebie na wioche i w loborach sobie robta imprezy a nie w miescie!Lojce sprzedadza swinioka i jojka,dadza pinindze mlodemu kmiotowi i powiedza mu:jedz synu do miosta zabaw sie niech miescoki widza jak wiesnioki wej zyja!Gonic koltunow!!!

  • Dobrze, że ze świniokami w bagażnikach nie przyjeżdżają na ten parking i jeszcze z niego targu nie zrobieły.

   • Jesce brakowalo by aby tamuj zrobiely chlewnie burmistrzewi pod nosem!Buroki na swoje siolo a nie do miosta!3tygodnie tymu zrobiely z Lowica wioche gdy bel zlot(dojnego!)soltysowstwa!Wstyd!!!

   • Czerwony kapar

    Z tym targiem to dobry pomysł 😉

 19. Wieśniaki u siebie na wsi hałasować za remizom a nie słoma w butach i do Łowicza hałasować

 20. Gunić gówniarzerię!

 21. zapraszamy za zduńską już od 22:30 ekscesy pod pewnym pubem i około 50 osób na chodniku. pomijając krzyki, darcie kotów zarówno mężczyzn a niekiedy głośniej kobiet.

 22. Problemy zaczynają się nocą…
  To może zamiast sprzedawać ziemię pod n-te supermarkety czy inwestować w rdzewiejące rowery miejskie (uważam że są potrzebne ale źle zabezpieczone) zrobimy miejsce dla młodzieży

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.