Na drodze krajowej nr 70 doszło wczoraj, 10 stycznia między godziną 18.00 a 19.00, najpierw do kolizji, a potem do wypadku. W tym drugim poszkodowanych zostało 5 osób. Wśród nich byli pracownicy skierniewickiej firmy budowlanej Mirbud.

Około godz. 18.15 kierujący Oplem Insignią 53-letni mieszkaniec powiatu skierniewickiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu wyjeżdżając od strony Nieborowa na drogę krajową nr 70 i doprowadził do zderzenia z Renault Laguna, który poruszał się w kierunku Łowicza. Pojazd prowadził 35-letni mieszkaniec Łowicza. Sprawca został ukarany mandatem, obaj kierujący byli trzeźwi.

Niedługo po zaistnieniu tej kolizji, około godz. 18.33 także na siedemdziesiątce, ale na wysokości skrzyżowania z drogą wiodącą do Bobrownik doszło do zderzenia samochodu osobowego Audi A4, który prowadził 24-letni mieszaniec Skierniewic, z autobusem marki Autosan, za kierownicą którego siedział 55-letni mieszkaniec powiatu skierniewickiego.

Pojazdy poruszały się z przeciwnych kierunków, do zderzenia doszło na prostym odcinku drogi. Rzecznik łowickiej Policji Urszula Szymczak podkreśliła w rozmowie z nami, że trwa postępowanie wyjaśniające przyczyny i okoliczności w jakich doszło do wypadku, nie podała nam wstępnych ustaleń.

W wyniku zdarzenia do szpitali w Skierniewicach, Łowiczu i Łodzi trafiło 5 mężczyzn: obaj kierowcy pojazdów oraz trzech pasażerów autobusu – ci są pracownikami skierniewickiej firmy budowlanej Mirbud. Wracali do Skierniewic prawdopodobnie z budowy prowadzonej w Łowiczu.

1 komentarz

  1. parafianin

    To ksiądz z nieborowa wymusił insignia

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.