Głowieńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o wtargnięcie do mieszkania i pobicie 50-latka, z którym wspólnie spożywali alkohol.

Jak ustalili śledczy, w środę 19 lipca popołudniu dwaj mężczyźni dobijali się do drzwi jednego z mieszkań w bloku w Głownie. 64-letni lokator, który był w środku, nie wpuścił ich. Agresorzy nie poddali się i wtargnęli do mieszkania przez okno. Okazało się, że przyszli w odwiedziny do drugiego lokatora, którego akurat nie było w mieszkaniu.

Nieproszeni goście postanowili zaczekać na 50-latka, a gdy ten wrócił razem z nim spożywali alkohol. W pewnym momencie wywiązała się między nimi dyskusja, w trakcie której goście zaatakowali gospodarza i go pobili.

Policję wezwał drugi lokator. Funkcjonariusze natychmiast wyruszyli na interwencję, która zakończyła się zatrzymaniami. Pierwszego z napastników ujęto na miejscu interwencji. Drugiego, po kilkudziesięciu minutach w domu, gdzie już spał.

Obydwaj zatrzymani, 33-latek i 35-latek, byli nietrzeźwi. Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala, na szczęście doznał jedynie lekkich obrażeń ciała.

W przeszłości obydwaj napastnicy wielokrotnie notowani byli za konflikty z prawem. Usłyszeli już zarzuty naruszenia miru domowego, gróźb oraz pobicia w warunkach recydywy za co grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Prokurator zadecydował o oddaniu podejrzanych pod dozór policji oraz objęciu ich zakazem zbliżania się do pokrzywdzonego.

Źródło zdjęcia: http://www.zgierz.policja.gov.pl/
Źródło zdjęcia: http://www.zgierz.policja.gov.pl/

4 komentarze

 1. matka głupich

  Pewnie , że odpowiadać nie warto …a , to nieprawda , że bigos zaszkodził .

 2. W Głownie dzień jak co dzień.

 3. dociekliwy

  Mnie w tej gazecie irytuje co innego. Mianowicie zasłanianie jakimś zdjęciem bądź rysunkiem obszaru tytułu pisma w zapowiedzi artykułu w środku. Zaprzestańcie tego, bo staje się to nieczytelne, zwłaszcza dla kogoś z zewnątrz który np. kolekcjonuje prasę lokalną i widzi Wasz tygodnik po raz 1. Można w artykule wycięte zdjęcie obtoczyć tekstem ale nie zasłaniać nim czegokolwiek!

 4. nadzieja

  No i co Panie Waligórski, czy warto było usuwać niewygodne komentarze dla PiS.
  Mamy wszystkie print screeny, poczekamy jak będą przyznawać kolejne “nagrody” dla pana gazetki i nędznego portalu jedynie właściwej partii, nie omieszkamy wspomnieć i przedstawić jaką to jest pan i pana gazetka jest demokratyczna i szanuje wolę i poglądy innych.
  Człowieku kaczyński ma 70 lat i urządza nam wszystkim życie ! kiedy przejrzysz na oczy ? PS. wymień choć jeden sukces życiowy tego człowieka ? Jedyne co potrafi to skłócanie polaków przeciwko sobie, a komu to służy ? pozostawiam bez odp…… amen

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.