Nie wszystkim udało się dotrzeć na 4. turniej XXI edycji OMŁ, czyli Otwartych Mistrzostw Łowicza w dartsie 501 d.o. W piątkowych rozgrywkach wzięło udział tylko sześciu zawodników, a wśród nich najlepszym okazał się Jacek Kocus.

Sylwester Grzanka pozostaje liderem rozgrywek OMŁ. Fot.: Paweł A. Doliński.

Ze względu na niedużą liczbę uczestników zawody rozgrywano w systemie “każdy z każdym”, ale atmosfera podczas rozgrywek była równie dobra, jak przy większej liczbie grających.

Po ostatnich dwóch nie najlepszych, jak na Kocusa, występach, tym razem lotką rzucał zdecydowanie najskuteczniej, dzięki czemu zajął pierwsze miejsce, wyprzedzając Sylwestra Grzankę i zdobywając dwadzieścia punktów. W klasyfikacji generalnej nie udało mu się jednak dogonić lidera, gdyż różnica między zawodnikami wynosi obecnie 12 punktów na korzyść Grzanki. Mały “skok” jednak wykonał, awansując na drugie miejsce, przed Marcina Wrońskiego.

Z trzecim wynikiem zakończył rywalizację Paweł Adamczyk, a na czwartym miejscu uplasował się Wroński. W dalszej kolejności znaleźli się odpowiednio Artur Borowiec i grający po raz pierwszy w tym sezonie, Łukasz Burzyński (5-6).

Piąta kolejka darta odbędzie się, tak jak zawsze, w piątek o godz. 19.00 w Restauracji Kurs na PRL w Łowiczu, w której mogą uczestniczyć wszyscy chętni.

4. turniej XXI edycji Otwartych Mistrzostw Łowicza w dartcie 501 d.o.:

1. Sylwester Grzanka – ŁKD Leg Łowicz (1) 72
2. Jacek Kocus – ŁKD Leg Łowicz (3) 60
3. Marcin Wroński – ŁKD Leg Łowicz (2) 52
4. Paweł Adamczyk (5) 36
5. Artur Borowiec (6) 30
6. Michał Kryszkiewicz – ŁKD Leg Łowicz (4) 24
7. Marcin Podrażka (7) 18
8. Marcin Wyszogrodzki (8) 10
9. Łukasz Burzyński (-)   8
    Marek Piaskowski (9)   8
11. Dariusz Dudziński (10)   6
12. Mariusz Siekierski (11)   4

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.