Kandydaci z listy KW Prawo i Sprawiedliwość najwięcej głosów uzyskali w naszym rejonie w gminie Kocierzew Południowy – 75,80%. Powyżej 70% komitet ten uzyskał również w gminie Pacyna w powiecie kutnowskim.

Procentowe wyniki uzyskane przez poszczególne komitety w gminach powiatu łowickiego oraz innych gminach, na terenie którym ukazuje się Nowy Łowiczanin prezentujemy w formie czytelnej tabeli.

Tam, gdzie danych jeszcze nie ma, np. dla całego powiatu skierniewickiego, kutnowskiego i zgierskiego – są puste miejsca.

Oficjalne wyniki wyborów w okręgu nr 11

22 komentarze

 1. Nie chce mi się nawet czytać na kogo głosowaliście, ma być tak – wracam do kraju, ma być porządek i normalność – bez k brzóz, miesiączek, antków, bolków, kaczków i innych pajaców. Możecie się skupić na rozwoju kraju, zarabianiu pieniędzy, bogaceniu się, przyciąganiu inwestorów, rozpoczęciu produkcji czegoś sensownego, albo na promocji usług, np. dla korporacji czy cokolwiek przez co będziemy rozpoznawalni na świecie? Czy można polityka zamienić na pracownika państwowego i rozliczać go z osiągnięć? Na ch jakiekolwiek partie? Nie może być po prostu “człowiek odpowiedzialny za coś?” Zawód: polityk, i w ch wszystko na nasz koszt. Zapraszam do Azji: Korea, Japonia, Chiny, Taiwan. Gdyby w KOR, JAP, TAI mieli takich polityków i taki system jak w PL to by byli na poziomie Mongolii albo Uzbekistanu.

 2. Na Samoobronę też Kocierzew głosował i co? i Samoobrony nie ma.

 3. Wy jesteście buraki z miasta idźcie do Lidla wspierać Niemcy niech was faszeruja tymi niemieckimi ziemniakami A tak po za tym to nie wiecie co to życie co wam każą to robicie nie macie swojego zdania jakas głupia reklama a wy już lecicie do sklepu kupować ten badziew bo wam wmawiaja że jest wam to potrzebne

 4. kocierzewianin

  kocierzew przeprasza reszte Polski za te glosowanie

 5. Siedzta se w tym mieście buraki !!!
  Pis pis pis !!!!
  Jo zym ze wsi i na wieś zawsze wrócę. 😉
  Jak wam zle po 8 h siedzieć na stołku a później leżeć do góry d**ą zapraszam od jutra na wykopki ziemniaków. Dajcie znać w kom. Odezwe sie!

 6. Dziękuje mieszkańcom miasta Łowicza za ich mądrość. Wynik PiS jest najsłabszy. Dziękuję Panu Burmistrzowi że pokonał tę zarazę i miasto jest mimo problemòw jest skupiskiem ludzi myślących.

 7. wybrali PiS a zaraz będą drogi blokować…po kiju im przez łeb i do roboty

 8. Szkoda że wybory nie są latem, chłopy z kocierzewa musieliby je..ć w polu i nie mieliby czasu na rzeczy, o których nie maja pojęcia.

 9. @Xhf
  I jak mamy rozumieć przejawem tej wiejskiej mądrości jest głosowanie na pis, który redystrybuuje środki wypracowane przez tych głupszych, czy tak? Wieś taka mądra a sama na siebie zapracować nie potrafi?

 10. A za rok kogo nie zapytasz na ulicy,kto na nich głosował ? …

 11. Tak to jest że ten głupszy szedł do miasta bo tam powiedzą mu co ma robić i jakoś będzie żył, a na wsi aby wyżyć trzeba mieć swój rozum……….🙂

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.