W Zakładzie Karnym w Łowiczu dzisiaj, 6 maja, wychowawca działu terapeutycznego dla skazanych uzależnionych od narkotyków udaremnił przemyt proszku ecstasy.

fot. por. Robert Stępniewski

0,88 grama nielegalnej substancji ukryte było w długopisach, znajdującym się w przesyłce pocztowej adresowanej do jednego z więźniów, odbywających na tym oddziale terapię.

Przesyłkę nadała rodzina osadzonego, a oprócz długopisów z zawartością, znajdywały się w niej przedmioty do pisania i inne artykuły papiernicze. Skazany utrzymywał, że przedmioty te są mu potrzebne do wykonywania własnej twórczości.

 

8 komentarzy

 1. marcin dopała wysiewa teraz marichuane po krzakach w mieście.póżniej będą żniwa czyli czas zbiorów i tak się dopała bawi w rolnictwo.zimą sie na wichurze sklepik skroi w miedzyczasie kredyt na słupa wyłudzi i tak świat się kręci wokół marcina.

 2. Święta na państwowym wikcie zupełnie za darmo,bajeczka

 3. policja i prokurator wyprawią mu jeszcze nie jedne swięta

 4. Ulubieniec łowickiej policji.

 5. Marcin złapałeś złodziei co ci maszynke do robienia pigułek ukradli.Chyba nie tak łatwo namierzyć złodzieja.Łatwiej kraść i sprzedać nieletniemu działke prochów.Mam chyba racje dopalaczu łowicki.

 6. dopała to ma pomysły.marcin szacun ty zawsze byłeś inteligentny facet.

 7. Poeta, amator

  Amator… Po ecstasy nie ma twórczości. Lepiej ćpać mj lub LSD – wtedy będziesz lepszy od Mickiewicza ✒️📖.

 8. Żadnych paczek dla więźniów !!!!!
  Za swą “Twórczość” już zostali skazani
  i problemów nie będzie.
  A Widzenia przez kartę z szybą.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.