Mieszkaniec Łowicza został zatrzymany przez funkcjonariuszy KPP Łowicz za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

fot. KPP Łowicz
fot. KPP Łowicz

Policjanci z wydziału kryminalnego, po wcześniejszych ustaleniach, wkroczyli do mieszkania położonego w centrum miasta rankiem 15 listopada. Podczas przeszukania znaleźli i zabezpieczyli ponad 100 gramów amfetaminy oraz prawie 60 gramów marihuany, a także urządzenie służące do porcjowania narkotyków.

Zatrzymany został 24-letni mieszkaniec miasta, wobec którego sąd zastosował trzymiesięczny areszt. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

fot. KPP Łowicz
fot. KPP Łowicz

36 komentarzy

 1. Posprzedawał was sprzedajcie i jego.

 2. telefon 46 837 80 00

 3. mowa jest o kimś kto sprzedaje w łowiczu narkotyki w takich ilościach że w w dwa lata uzależni połowe naszej łowickiej młodzieży.Naszym obowiązkiem jest do tego nie dopuścić.kaizer narkomanie zastanów się co robisz.

 4. Ten czarny co go zamknęli bujał się z kapusiem kaizerem audi po mieście/100 procent jego diler.Czarny tylko w tym roku sprzedał taczke kaizerowej fety.

 5. Kasjer oj pęknie dupka na celi już tam zacierają raczki oj będziesz wąchał dzidę

 6. co ty nieznasz tego ćpuna,bo pytasz o nazwisko.jego wszyscy znają jako kaizer.policja wie o nim wszystko nawet pesel i numer buta.przyją po dilera.będzie rów czyszczony.kapuś musi zapłacić za zaganianie ludzi.

 7. taka łajza z szitsu łazi po targowicy.pod kaptur łep schowa i myśli że jest incognito

 8. Teraz też ma ciągoty do gorzały.Widziałam latem jak stał zasikany po pępek przy pijalni na targowicy.Póżniej dwóch małolatów odprowadzało go w strone Starzyńskiego. Obrzydliwy jest ten kaizer.

 9. Kasjer zawsze był zwykłym lumpem od lat 90
  Wcześniej moczymorda a teraz narkoman

 10. bo on niema nic wspólnego z narkotykami.my piszemy tylko o dilerach ponieważ celem jest uswiadomienie łowiczanom z której strony czycha zagrożenie. oczywiście policji też dajemy znać komu ma się bliżej przyjżeć.policji jak pomożemy to szybciej powsadzają do więzienia dilerów.miasto będzie bezpieczniejsze.

 11. Czemu są usuwane komentarze o Marku?? W redakcji też zarzucają jego prochy??on inteligent po podstawówce.. hehe

 12. Czemu są budowane komentarze o Marku.redakcja też coś jego narkotyki??

 13. taki przedsiębiorczy że większość życia w więzieniu przesiedział.

 14. po prostu walczy z konkurencją jak w każdym biznesie.to swiadczy o jego przedsiebiorczosci.

 15. ofiara mafii ŁOWICKIEJ

  Cytuje: ” s. Pekin
  20 listopada 2018 at 15:22 · Reply
  jak mozna dla zysku dla siebie wystawiać innych policji.to niema już zadnych zasad czy jemu się pokręciło od cpania.” – a jak sasiad sprzedaje /nęka,poniza etc.etc./ sąsiada to o jakich zasadach mówimy?

 16. jak mozna dla zysku dla siebie wystawiać innych policji.to niema już zadnych zasad czy jemu się pokręciło od cpania.

 17. Powinniśmy wszyscy działać przeciw narkomani w kraju tak katolickim ja Polska.Narkomania niesie ogromne zagrożenia dla życia i zdrowia młodych,którzy za chwile będą matkami i ojcami i jeżeli przekażą swoje uzależnienia dziecią będzie jeszcze gorzej niż jest.

 18. WYKREOWAŁ SIE PAN KAISER NA ESCOBARA.WNUKI BĘDĄ KIEDYŚ DUMNE Z DZIADZIUSIA.MOŻE ROZKRĘCĄ INTERES DZIADKA I POWSTANIE WIELKA RODZINNA FIRMA.

 19. ćpun sie jeszcze odgraża.nie rokuje na poprawe wyrok z górnej póły.

 20. Wszystkich was znajdę.

 21. kaizer idą po ciebie daunie. do więzienia narkomanie tam twoje miejsce,sprzedałeś w łowiczu wywrotke narkotyków będziesz miał dużo czasu żeby się zastanawiać ilu ludzi skrzywdziłeś.

 22. Ludzie kaizer z Markiem nie utrzymują żadnych kontaktów od czasu jak kaizerowa chciała ich okraść.Po za tymMarek to inteligentny czlowiek i z narkotykami nigdy nie pozwoli sobie biegać.

 23. kaizer frajerzyna,stara rura.zeznawać na rure wszystko co wiecie zasłużył sobie na to.

 24. konkurencja kaizera lub jego diler.jeszcze trochę dojadą do góry będzie smród.policja ma odgórne zadanie wyczyścic miasto z kajzerowych narkotyków.teraz to posrany lat po mieście.kajzerowa rurka zgnije w kazamatach.znowu w pudle zwariuje i będzie modlił sie do sedesu jak ostaynim wyrokiem

 25. czyzby “ofiara” wieska? 😀

 26. Ciekawy jestem czy to nie”konkurencja”kajzera,bo ta bułka z tego słynie ze dzwoni na psy kiedy ktoś z nim rywalizuje,taki typ….