Łowiccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w obliczu zebranych dowodów odpowiadają za kradzież z niestrzeżonego parkingu na terenie powiatu łowickiego, naczepy z towarem o łącznej wartości 100 tys. zł.

W nocy z 3 na 4 października KPP w Łowiczu otrzymała zgłoszenie o kradzieży naczepy z ładunkiem chemii gospodarczej, o łącznej wartości ponad 100 tysięcy złotych. W wyniku prowadzonych działań dochodzeniowych funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego doprowadzili do zatrzymania 10 października pierwszego ze sprawców – 29-latka z powiatu płockiego. Udało im się także odzyskać naczepę w raz z ładunkiem – była ona ukryta na terenie prywatnej firmy. Zabezpieczono także mazdę oraz ciągnik siodłowy scania, które były wykorzystane do kradzieży.

Sześć dni później został zatrzymany drugi ze sprawców 34-latek z powiatu płockiego. Mężczyzna ten ukrywał się przed organami ścigania i był poszukiwany dwoma listami gończymi.
Obaj mężczyźni zostali aresztowani na 3 miesiące, usłyszeli zarzut kradzieży, za co grozi kara do 5 lat więzienia.

5 komentarzy

  1. Informator nie kłam. G… no wiesz

  2. Policja by nic nie zrobila gdyby nie wlasciciel ktory sam odnalazl przyczepe szukajac na wlasna reke, ale o tym juz nie pisza

  3. Podwoić kary więzienia za kradzieże to odechce się kraść.
    Z watem zrobili porządek, bo grozi 25 lat.

  4. Brawo policja

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.