Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych jak co roku (już po raz piąty) biorą udział w imprezie pod hasłem “PaTosfera – profilaktyka według Ekonomika”. Przyświeca jej idea promowania zdrowego trybu życia i profilaktyki przed destrukcyjnymi uzależnieniami.

Głównym organizatorem imprezy były  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Łowiczu oraz komendy powiatowe policji i straży pożarnej w Łowiczu. 

Udział biorą też pozostała szkoły średnie na terenie powiatu łowickiego, a także Zakład Karny w Łowiczu czy 37. Sochaczewski Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej.

Po roku przerwy impreza znów powróciła do Parku Błonia w Łowiczu (w 2018 roku wyjątkowo zorganizowano ją w skansenie w Maurzycach). W programie są m.in. bieg zespołowy z przeszkodami (“Runmageddon”), żywe warcaby (uczestnicy zabawy odkrywają rolę bierek na planszy/szachownicy), zawody stron man, piłka siatkowa czy kajaki. Na stoiskach służb mundurowych można zapoznać się z ich sprzętem i działalnością, a na gastronomicznym posilić się grillowaną kiełbaską.

Tagi:

4 komentarze

 1. Chore jest takie bezpodstawne oczernianie kogoś. Zastanów się 3 razy zanim coś napiszesz. Może napisz teraz wszystkim coś ciekawego o sobie i swoim życiu 😉 myślę, że masz o czym opowiadać 🙂
  A gazeta nie powinna akceptować komentarzy, które obrażają kogoś, chyba, że robicie to, żeby zyskać większą oglądalność strony.

 2. Ariel t

  No nie wierze w takie komentarze… Oburzające jest to, że teraz można oczerniać i obrażać ludzi bez żadnych konsekwencji! Gazeta nie reaguje..? Żal…

 3. Ariel k

  I masło handlarz sterydow i dopalaczy na imprezie stop uzywkom.no niewierze

  • Fajna impreza nie wiem po co jakieś swoje zawistne komentarze udzielać tutaj. Ludzie robią coś dla młodych a ty chcesz to zrujnować. Brak słowa na takiego chama.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.