Kategorycznie stwierdzamy, że w tej chwili nie ma zdiagnozowanego przypadku wystąpienia koronawirusa w województwie łódzkim, zgodnie z komunikatem Ministerstwa Zdrowia – taką informację rozesłało biuro prasowe wojewody łódzkiego dzisiaj, 27 lutego w południe.

zdjęcie ilustracyjne / www.Freepik.com

Komunikaty podawane przez media opierają się na niepełnych i nierzetelnych informacjach – stwierdza komunikat. Do zdiagnozowania tej choroby należy przeprowadzić niezbędne badania. Wszyscy pacjenci podejrzewani o zakażenie koronawirusem znajdują się pod obserwacją służb medycznych i sanitarnych.

My podkreślić musimy, że ani w papierowym Nowym Łowiczaninie, ani na naszym portalu Łowiczanin.info, ani na facebookowym fanpage nie pisaliśmy nigdy, jakoby jakikolwiek przypadek zachorowania na naszym terenie miał miejsce – choć tematowi poświęcamy sporo uwagi.

1 komentarz

  1. Ludzie powtarzają dzisiaj medialne plotki , o koronawirusie w Łodzi w szpitalu Biegańskiego u 25 letniej kobiety podał info express ilustrowany.Więć niech GIS dementuje plotki a nie NŁ,