Wczoraj, 8 lipca w ciągu jednej godziny policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali dwie kierujące pojazdami, które na dk 14 znacznie przekroczyły dopuszczalną prędkość w obrębie obszaru zabudowanego. Kobiety mają zatrzymane prawo jazdy.

Policja, fot. arch.
Policja, fot. arch.

Pierwsza z kobiet, 39-letnia mieszkanka powiatu łowickiego, została zatrzymana na wysokości Krępy około godz. 21.15, gdy jechała „czternastką” osobowym volkswagenem z prędkością 111 km/h.
Drugą kierującą, 48-letnią mieszkankę Łodzi, jadącą osobowym seatem, ten sam patrol, zatrzymał w tym samym miejscu, niemal chwilę po zakończeniu kontroli kierującej volkswagenem, bo o godz. 21.25. Tym razem kierująca poruszała się z prędkością 101 km/h.

Warto wspomnieć, że panie zatrzymane zostały w przeddzień ogólnopolskiej akcji polegającej na kaskadowym pomiarze prędkości. Dziś 9 lipca od godz. 6. do 22 policjanci w białych czapkach kontrolują prędkość na odcinkach dróg uznanych za szczególnie niebezpieczne, w których dochodziło w przeszłości do poważnych zdarzeń drogowych.

5 komentarzy

  1. Panów Policjantów zapraszam na ulicę Kurkowa w Łowiczu. ..po 22 zwłaszcza w piątek sobotę i niedzielę…a tam piraci drogowi różnych pojazdów. ..włacznie z motorami…aż spać nie można…

  2. Tych w białych czapkach zapraszam na Seminaryjną, jest 40 a zapieprzają 120 i przelot przez przejazd bez zatrzymania

  3. Małgosia

    Zapraszamy panów policjantów do Domaniewic!!!!!!!!!!!!!!!!!. Szczególnie proszę zwrócić uwagę na ul. Kolejową i Długą Wieś prowadzące na kopalnię piasku i żwiru. Samochody ciężarowe jeżdżą grubo ponad 90 km/h na ograniczeniu do 40 km/h. Aby patrzeć jak stanie się jakieś nieszczęście. Droga wąska, brak chodnika a rowerzystów i pieszych mnóstwo.

  4. O ludzie!

  5. Mieszkanka

    Zapraszamy Panów w białych czapkach na trasę od Kompiny przez Bednary, do Nieborowa….tu są osiągi szybkich aut…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.