10 lutego w następstwie bardzo krótkiej choroby, zmarł w wieku zaledwie 41 lat Sylwester Imiołek z Krępy. Pozostawił w smutku i żalu żonę oraz trójkę dzieci. Wraz z żoną Wioletą prowadził gospodarstwo rolno hodowlane, specjalizujące się w hodowli bydła oraz produkcji mleka.

Sylwester Imiołek prowadził bardzo aktywną działalność społeczną. Był między innymi: wiceprezesem Łódzkiego Związku Hodowców Bydła, członkiem Zarządu Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka,i członkiem Stowarzyszenia „Agrobiznes Klub”.
Był największym prywatnym dostawcą mleka w powiecie łowickim, związanym do 2016 roku z Okręgową Spółdzielnią Mleczarską w Łowiczu. Przez dwie kadencje zasiadał w Radzie Nadzorczej tej spółdzielni.

Msza św. żałobna odprawiona zostanie w piątek 15 lutego o godz. 14.00 w kościele parafialnym św. Bartłomieja w Domaniewicach. Trumna wystawiona będzie od godz. 12.00 w kaplicy przykościelnej. Rodzina prosi aby na uroczystości pogrzebowe nie przynosić tradycyjnych kwiatów, lecz złożyć datek na Łódzkie Hospicjum dla dzieci, do wystawionej skarbonki.

11 komentarzy

 1. wyrazy współczucia dla rodziny….Wielki człowiek

 2. Agnieszka1

  Sylwester byl osobą znaną, to dobrze prosperująca firma. Czlowiek znany w urzędach i instytucjach. Wyrazy wspolczucia dla zony i dzieci a takze dla ojca. Czlowiek nie powinien chowac wlasnych dzieci. Cale zycie przygotowujemy sie, ze to my odejdziemy, nie nasze dzieci. Zycze sily dla rodziny, dla zony, na ktorej barkach zostalo bardzo duzo.

 3. Dajcie spokój!!!! Odszedł człowiek…. Jak ktoś nie chce niech nie czyta, po co te komentarze?!

 4. RT, na prośbę rodziny? Nikt nic o tym nie wie

 5. Agnieszka

  Wielka strata. Wyrazy współczucia dla rodziny

 6. Piękny gest z tymi datkami.

 7. Dzięki tekstowi ŁSPZ dowiedziało się o śmierci Pana Sylwestra.mogliśmy opublikować na stronce ŁSPZ tą bardzo smutną wiadomość.

 8. Łowiczakm

  Nie wiem po co nagłaśniać tą sprawę. W ten sposób dobijacie całą rodzinę rozpowszechnianiem tego mediach. Żałosne zachowanie autora.

  • Pan Imiołek był znaną osobą w powiecie. Myślę że wiele osób dzięki artykułowi dowiedziało się o jego śmierci i tym będą mogli uczestniczyć w jego ostatniej drodze…

  • Niestety to właśnie ty zachowujesz się żałośnie. O ludziach trzeba pisać, trzeba pamiętać, zwłaszcza tych dobrych… Szczere wyrazy współczucia dla rodziny…(*)(*)(*)

  • Właśnie to tekst na prośbę rodziny. wiem bo jestem jego autorem podobnie jak i zdjęcia.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.