Konsorcjum firm, którego liderem jest Goldrad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie wygrało przetarg nieograniczony na budowę przepustu na rzece Witonii na drodze gminnej, łączącej Kocierzew Południowy z Północnym. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to prace mają ruszyć po 15 sierpnia.

Na czas ich prowadzenia droga na tym odcinku zostanie wyłączona z ruchu i będzie wyznaczony objazd. Nie powinno stanowić to jednak dużego problemu, gdyż kierując się w stronę szkoły można pojechać inną drogą, nie nadrabiając wiele trasy.

Do przetargu nieograniczonego na realizację inwestycji wpłynęły 4 oferty, których ceny wahały się od 338.731 zł do 426.810 zł, wygrała najtańsza.

Droga z Kocierzewa Południowego do Północnego była remontowana w ubiegłym roku, ale przepust został wyłączony z zakresu prac.

1 komentarz

  1. “Droga z Kocierzewa Południowego do Północnego była remontowana w ubiegłym roku, ale przepust został wyłączony z zakresu prac.” – i to była pozorna oszczędność ponieważ asfalt będzie najprędzej pękał/kruszył się na łączeniach oraz poziom komfortu podczas przejazdu się zmniejszy. Osoba, która podczas remontu drogi wyłączyła z zakresu prac budowę nowego przepustu powinna zmienić zawód…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.