Ofiar nie było, ale 22 stycznia był kolejnym dniem, w którym policjanci z powiatu łowickiego musieli interweniować w niebezpiecznych sytuacjach drogowych.

Kolizja na A2 w Seligowie. fot. OSP w Czatolinie
Kolizja na A2 w Seligowie. fot. OSP w Czatolinie

Na ul. Głównej (DK nr 14) w Domaniewicach 32-letni mieszkaniec Łowicza kierujący Jaguarem nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył Renault Escape, kierowanego przez 33-letnią mieszkankę powiatu łowickiego. Uczestnicy byli trzeźwi.

Z kolei w Oszkowicach na drodze wojewódzkiej 703 policjanci zatrzymali 34-letnią mieszkankę powiatu łowickiego, która jechała Volkswagenem Passatem 115 km/h, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 65 km/h. Kobieta została ukarana mandatem, policja zatrzymała jej prawo jazdy.

Na autostradzie A2 na wysokości Seligowa przewrócił się do rowu TIR kierowany przez mieszkańca Łotwy, nikt poważnie nie ucierpiał.
23 stycznia, 13 minut po północy policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu łowickiego, kierującego Lancią, który miał 0,30 mg/dm3 alkoholu. Działo się to na ul. Armii Krajowej w Łowiczu.

1 komentarz

  1. Tir na A2 przewrócił się na 380 km czyli miejscowość Kalenice.
    Pozdr

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.