Tylko wczoraj, 12 stycznia, doszło do kilku kolizji i jednego poważnego wypadku na wysokości Ostrowa w gminie Łowicz, skąd 29-letnią kierującą zabrał LPR do szpitala w Warszawie. Policja apeluje o ostrożność, z uwagi na trudne warunki na drogach.

Policja, fot. arch.
Policja, fot. arch.

Do pierwszej wczoraj kolizji doszło wczesnym rankiem około godz. 5.30, na drodze wojewódzkiej nr 704 w miejscowości Wrzeczko. 46-letnia mieszkanka naszego powiatu jadąca Fordem Focus, w pewnym momencie straciła panowanie nad kierownicą i uderzyła w drzewo. Kobieta została zabrana do szpitala w Skierniewicach.

Do kolejnej kolizji tego dnia, z udziałem samochodów osobowych Opel i Kia doszło około godz. 20 na ul. Sikorskiego w Łowiczu. Samochody jechały z przeciwnych kierunków.
Kierujący Oplem, 34-latek z Łowicza, podczas wykonywania manewru skręcania, nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu z przeciwka 20-latkowi, kierującemu Kią. Obaj kierowcy byli trzeźwi, zdarzenie zakończyło się mandatem dla sprawcy.

Do kolizji drogowej doszło też około godz. 23.30 w Urzeczu. 51-letni mieszkaniec powiatu łowickiego, kierujący Dacią Logan nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, na skutek czego utracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Szczęśliwie nic mu się nie stało. Za spowodowanie kolizji dostał mandat.

Policja apeluje o ostrożność na drogach.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.