Z informacji mocno nieoficjalnych, ale otrzymanych przed chwilą od dwóch głównych zainteresowanych, czyli kandydatów na burmistrza Strykowa Andrzeja Jankowskiego i Witolda Kosmowskiego, na temat podsumowania głosów II tury wynika, że burmistrzem prawdopodobnie zostanie ten drugi.

Ważą się losy tego, kto już niebawem zajmie główny gabinet UM Stryków. fot. Lilianna Jóźwiak-Staszewska

Z informacji, jakie docierają do kandydatów wynika, że głosy zostały zliczone już we wszystkich okręgach wyborczych oprócz jednego –  Domu Kultury w Strykowie. Ubiegający się o reelekcje burmistrz Andrzej Jankowski ma co prawda nieoficjalnie 90 głosów przewagi, ale biorąc pod uwagę bardzo dobry wynik Witolda Kosmowskiego z I tury właśnie w Domu Kultury, bierze on poważnie pod uwagę możliwość zwycięstwa swojego kontrkandydata.

Ze wstępnych danych docierających z poszczególnych OKW, które na tę chwilę posiada już Witold Kosmowski wynika, że nieoficjalnie wygrał on dzisiejsze głosowanie w: SP 2 w Strykowie, Warszewicach, Dobieszkowie i Swędowie, odrobił też  straty w Dobrej i Bratoszewicach. Na potwierdzenie tych przewidywań, czyli ostateczny oficjalny wynik, trzeba jeszcze  poczekać.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.