Wczoraj, 15 lipca około 2 w nocy, policjanci w czasie legitymowania młodych osób w centrum Łowicza, ujawnili wśród nich dwie osoby nieletnie, jedna z nich miała narkotyki.

Policja. fot.arch/NŁ

Kontroli dokonywali policjanci wydziału prewencji, po ujawnieniu dwóch nieletnich w stanie wskazującym na spożycie alkoholu przewieźli 16- i 17-latka ich na komendę przy ul. Długiej. W trakcie kontroli nieletnich policjanci znaleźli przy 16-latku marihuanę.

Nieletni zostali przekazani pod opiekę rodzicom, o dalszym ich losie zdecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich.

13 komentarzy

 1. ofiara mafii łowickiej

  ELCe pyta: ” I o co chodzi ci z tą mafią/podziemiem? ” – Od 2004 r – nagle, niespodziewanie, do dzisiaj z nieznanych powodów Mafia objęła mnie całodobowym monitoringiem. Początki to nalot na osiedle w celu wynajęcia jak najwięcej mieszkań, pierwszy padł bl.19 naprzeciw mojego. Z drugiej strony bloku powstaje Plac Zabaw …monstrum! To punkt obserwacyjny!!! Potem stopniowe korumpowanie os.Kostka -dzisiaj nie ma wolnej klatki od tej zarazy. OLBRZYMIA ROTACJA LUDNOŚCI I AUT. Następuja masowe roboty, LATAMI!!, Kostka stała się jednym WIELKIM FRONTEM ROBÓT i napływem zielonych ludzików. Osiedle PRZELUDNIŁO się,życie TU trwa całą dobę. Dzisiaj na klatce jest cichutko, ale wtedy? SZOK! Miasto opanowały auta -są wszędzie, chodniki etc.etc.-z OBCĄ REJESTRACJĄ, które patrolują Łowicz non-stop!! Mafia korumpuje ludność, -pojawiają sie “firmy budowlane” etc.etc -, która od tej pory STAJE SIĘ prawą ręką MAFII -AŻ DO CZASU KIEDY MAFIA OBSTAWIŁA WSIE I MIASTECZKA W POLSCE włącznie z…..INSTYTUCJAMI WSZYSTKICH STOPNI.. Dzisiaj Mafia już to zrobiła /90%/ więc skorumpowani przeszli do podziemia tzn.pozostali w mieszkaniach nie patrolując juz non-stop. JUŻ N I G D Y TU NIE BĘDZIE JAK DAWNIEJ!!!

 2. Lato to wszystko można! Kto zawiadomił szkołę tych małolatów?
  Co tymi pełnoletnimi? Skąd małolaty mają prochy Co na to rodzice?
  Co na to leniwy prokurator? To nie policjanci są od odpowiedzi na te pytania!
  A co się dzieje?

 3. Łowiczak trzeźwo myślący

  Znowu te narkotyki? A do czego to komu? To przecież samobójstwo na raty. Słaba psychika i brak pomysłu na siebie.

 4. ofiara mafii łowickiej

  Do ELCe – Myślisz, że zlikwidowanie 1 dilera rozwiąże problem? Zapewne zwiększy to autorytet Policji i tyle. Przyjdzie drugi i koło się zamyka. PROBLEM JEST DUŻO, DUŻO WIĘKSZY I POWAŻNIEJSZY. Wspomniałem już o tym w promilowym skrócie.. Dzisiaj mafia potrafi już w ciągu paru chwil obstawić/ o, zgrozo/ osiedle, ulice “zmotoryzowanymi” -rowery,hulajnogi etc.etc.- dziećmi. Natomiast dorosłych Mafia już przekazała do podziemia i np: młode matki poniewierające do tej pory swoje pociechy/ UFF/ udają WZOROWE MAMUSIE. TU jest problem(!). Zniewolone, skorumpowane są całe rodziny, a ich dzieci widzą to, mają z tyłu głowy mafijne poparcie robią to co robią. DZIECI SĄ CHORYMI MARZENIAMI MAFII. DZIECI NIE WSADZISZ DO WIĘZIENIA. TO TRZEBA PRZECIĄĆ.! Mafia zniewoliła .ŁOWICZ.

  • Zapewne złapanie jednego dilera nie rozwiąże problemu, ale na pewno pozostali dilerzy nie będą się tak swobodnie czuć. Marzeniem moim jest wyłapać ich wszystkich, ale świat idealny nie istnieje, co nie znaczy że nie warto walczyć. Gdyby zakładać, że złapanie jednego złego człowieka nie rozwiąże problemu to niestety policja i inne służby musiałyby zniknąć, przecież nie złapiesz każdego mordercy, pedofila. I o co chodzi ci z tą mafią/podziemiem?

 5. Najważniejsze, że policja działa i są efekty. Może to nie jest miłe słyszeć w każdym tygodniu o kolejnym małolacie złapanym po alkoholu i narkotykach, ale grunt żeby tępić od zarodka. Czekam na informację, że złapano dilera tego syfu.

 6. ofiara mafii łowickiej

  Do Marcina – tak, ponad 10lat, ale najpierw te dzieciaki załapały mafijnego bakcyla -TO TAK MUSIAŁO SIE SKOŃCZYĆ – NA OSIEDLACH,ULICACH, masowych spedach pseudo-integracyjnych,wycieczkach/sic!/ placach zabaw/ dyżury!/etc.etc.-dzieci wożone/z rodzicami/o.ozgrozo! i nie tylko w autach jako…tarcze, wręcz poniewierane i tylko po to żeby skorumpowani dorośli wykonywali mafijne zlecenie – śledzenie mafijnej ofiary. TU SIĘ LICZY LI TYLKO MAFIJNY INTERES -uwaga!!!! OBAWA PRZED JEDNYM CHORYM STARSZYM CZŁOWIEKIEM. O B L Ę D.!!!! Zabrali tym dzieciom i młodzieży RADOŚĆ ŻYCIA, TE DZIECI DZISIAJ KRZYCZĄ …JUTRO BĘDZIEMY WSZYSTKIM WYŻYNAĆ JAJA. MAŁA MAFIA. wOŁAM O RATUNEK – NIE DLA M,NIE- DLA TYCH DZIECI -OD 10lat!!

 7. to nie bzdury to życie.zasypał lysa glaca miasto prochami.dzieciaków policja łapie a on głupa pali.do roboty panowie władzo bo się to wymknęlo wam z pod kontroli.

 8. marcin bzdury gadasz… te ciągłe zatrzymania to efekt dobrej pracy łowickiej policji

 9. lowicka mafia narkotykowa zbiera straszne zniwa coraz mlodsze dzieciaki padają ofiarą tego padalca szefa mafii.nasza policja niech sie obudzi bo spi juz z 10 lat.

 10. Antyćpun

  Kadry rosną…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.