Jak co roku na zakończenie ferii, w Strykowie dzieci wystawiły przedstawienie, które przygotowały pod okiem opiekunów z Domu Kultury oraz Gminnej Biblioteki Publicznej. Spektakl “Niezwykły Gość” zebrał burzę oklasków.

fot. ljs

W przedstawieniu przygotowanym pod kierunkiem Anny Gabary z Domu Kultury oraz Iwony Stankiewicz z Gminnej Biblioteki Publicznej wystąpiło dziewięć młodych aktorek z różnych szkół i w różnym wieku.

Były to: Kruszynka – Alicja Gabara, uczennica kl. 5 SP 1 Stryków, Papuga – Natasza Piestrzeniewicz, uczennica kl. 5 SP 1 w Strykowie, Żabka I – Julia Grabowicz, uczennica kl. I SP 1 Stryków, Żabka II – Hanna Rosińska, uczennica kl. I, SP 2 w Strykowie, Pszczółka – Kinga Pietrasik, uczennica kl. 5, SP1 w Strykowie, Lew- Martyna Pietrasik, uczennica kl. VI SP1, Wilk – Julia Urbańska, uczennica kl. VI, SP Koźle, Myszka – Nadia Maciejewska, kl. VI, SP Koźle oraz Wiewiórka – Zlata Pidkovych uczennica kl. IV, SP 2 w Strykowie.

Zespół miał zaledwie siedem prób na stworzenie spektaklu, ale dzięki zaangażowaniu dzieci i rodziców oraz wypracowanemu w poprzednich latach schematowi przygotowań przedsięwzięcia, efekt końcowy  – jak zwykle  – zasłużył na ogromne brawa, których publiczność dziś nie żałowała.

5 komentarzy

  1. Nie uważam Pani Ani za idiotkę absolutnie. Ale to trochę jest nie etyczne faworyzować swoich zwłaszcza w instytucjach kultury

  2. Czego sie spodziewalyscie po Garbarze,idiotka i tyle co wszystko robi pod siebie. Żal patrzec na to cos

  3. Jakoś obsada mnie nie dziwi sami znajomi Pani Gabary nA czele z córką. Cześć dzieci się nie mogła dostać na zajęcia Ale koleżanki się dostały. To jakiś żart żeby dzieci w wieku 10+ chodziły na zajęcia. Nawet 13 latkowie A dzieciom młodszym nie znajomym miejsca zabrakło.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.