Już po raz trzeci po ulicach  Łowicza odbędzie się Nightskating, czyli nocny przejazd na rolkach. Impreza wystartuje w sobotę, 29 czerwca 2019 roku, o godz. 20.00 w Parku Mickiewicza, do udziału której zaprasza OSiR i Urząd Miejski w Łowiczu.

Fot.: NightSkating3.

Nightskating polega na jeździe na rolkach, w godzinach wieczornych, głównymi ulicami miasta. Jego ideą jest promowanie jazdy na rolkach jako sportu masowego oraz jako dziedziny sportu dla każdego niezależnie od wieku, a także propagowanie aktywnej formy wypoczynku wśród mieszkańców miasta.

Impreza organizowana jest w różnych terminach, w różnych miastach w Polsce, na trasach o różnej długości i cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców. W Łowiczu trasa nightskatingu będzie liczyć 12,5 km. Podczas przejazdu przewiduje się krótki postój na odpoczynek.

Uczestnicy przejadą kolejno ulicami: Mickiewicza, Tuszewską, Jana Pawła II, Broniewskiego, Piłsudskiego, Dmowskiego, 1 Maja, Tkaczew, Mostową, Blich, Seminaryjną, Legionów, Grunwaldzką, Brzozową, Strzelecką, Seminaryjną, Blich, Mostową, Tkaczew, Kaliską, Starzyńskiego, Kurkową, Stanisławskiego, Wojska Polskiego, skąd wrócą z powrotem do Parku Mickiewicza.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.