Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miejski w Łowiczu zapraszają na organizowany po raz pierwszy w naszym mieście Night Skating, czyli nocny przejazd rolkami po ulicach Łowicza. Impreza rozpocznie się już w najbliższą sobotę 7 października o godz. 20 w parku im. Adama Mickiewicza.

Zbiórka uczestników planowana jest pół godziny wcześniej.

Inicjatorem akcji jest Łowiczanin, młodzieżowy radny miejski ostatniej kadencji i pasjonat jazdy na rolkach Wojtek Wroński. W czasie imprezy przewidziana jest krótka przerwa, aby każdy mógł chwilę odpocząć. Tempo ma być rekreacyjne. Przejazd umilać będą najnowsze hity z list przebojów z całego świata, puszczane z samochodu organizatora.

W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy, którzy choć trochę potrafią jeździć na rolkach. Nie ma też ograniczeń wiekowych. Start i meta przejazdu będą znajdowały się w parku Mickiewicza. Dystans mierzy 12,5 km, a uczestnicy przejadą ulicami: Mickiewicza, Tuszewską, Jana Pawła II, Piłsudskiego, Kaliską, Tkaczew, Mostową, Blich, Seminaryjną, Legionów, Grunwaldzką, Brzozową, Strzelecką, Seminaryjną, Blich, Tkaczew, Sienkiewicza, Kurkową, Stanisławskiego i Wojska Polskiego.

Dla bezpieczeństwa zachęca się do jazdy w kaskach i ochraniaczach.

 

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.