W najbliższą niedzielę 14 kwietnia zaplanowano dwa otwarte dla mieszkańców spotkania, których tematem będzie „nowa piątka PiS”. Weźmie w nich udział m.in. poseł Paweł Rychlik i rzecznik prasowy rządu Mateusza Morawieckiego Joanna Kopcińska.

O godz. 15.00 odbędzie się spotkanie w OSP Zamiary (gm. Kiernozia), kolejne – o godz. 17.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kocierzewie Płd. Ich tematem będą przede wszystkim założenia tzw. nowej „piątki” PiS oraz zbliżające się wybory do Parlamentu Europejskiego.

Przypomnijmy, że podobne spotkania z udziałem posła i starosty Marcina Kosiorka odbyły się w minioną niedzielę w Gzince i Bełchowie.

14 komentarzy

 1. Na PIS nie głosuję. Wiosna to najpiękniejsza pora roku.

 2. Super wiadomość bo już się rzyg.. chcę od tych nauczycieli nierobów

  • Uczyć Ci sie nie chciało i masz uraz z modosci. Pewnie problemy z matematyką? No tak do tego przedmiotu trzeba używać inteligrncji. Przykro mi.

 3. Menda od Kaczora precz z nią

 4. Nie głosujemy na PIS czas na zmiany

 5. Dajcie spokój pani Uli. Działa kobieta w Kole Gospodyń i dlatego te zdjęcia z Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa. Pozdrowienia dla Uli i Jerzego 😉

 6. Nie znam tej Pani i dlatego głosuję na Jedynkę na liście PiS.

  • Krowy i tuczniki

   A moze warto poznać poglądy i doświadczenie danej osoby a nie tak beznamiętnie oddać głos na PiS ?

 7. Kosiniak-Kamysz z tęczowego ZSL referował w sejmie ustawę o POdniesieniu wieku emerytalnego a koalicja PO-PSL go przyjęła: .. Kobiety: z 60 lat do 67 lat (7 lat więcej), z 55 lat do 67 lat … dla kobiet w rolnictwie o 12 lat więcej !!! ..
  Mężczyźni z 65 lat do 67 lat (2 lata więcej)

  https://www.youtube.com/watch?v=QQyjxR5-Blk

 8. Widzę iż pani Wolska przeszła z PSL do PIS.
  Dobra zmiana GRATULUJĘ !!!!!!!!!

 9. Popieram PiS! Nie dla lewackiej i antypolskiej Wiosny!

 10. Popieram PiS!