Od piątku 30 marca kino Fenix rusza w sali studyjnej z nowym, wiosennym pasmem kina europejskiego. Poznaliśmy już pierwsze tytuły.

Każdy film prezentowany będzie przez cztery dni po kolei. Nowe pasmo zainauguruje, wyświetlana od 30 marca do 3 kwietnia (poza 1 kwietnia), angielska komedia romantyczna „Do zakochania jeden krok”.

Od 4 do 7 kwietnia obejrzymy walkę o prawa wyborcze kobiet w szwajcarskiej komedii „Boski porządek”. Kolejną propozycją będzie „Lato 1993”, film opowiadający o tym, jak dziewczynka po stracie obojga rodziców musi nauczyć się żyć z krewnymi na hiszpańskiej prowincji. Seanse zaplanowano od 8 do 11 kwietnia.

Warto też wybrać się na film „Piękna i bestia” cenionej tunezyjskiej reżyserki Kaouther Ben Hanii, który zebrał owacje na stojąco na ubiegłorocznym festiwalu w Cannes. To oparty na prawdziwych wydarzeniach dreszczowiec o młodej kobiecie, która znalazła się w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie. Film będzie można oglądać w sali studyjnej Kina Fenix od 12 do 16 kwietnia.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.