Pracownicy firmy Wig Kost spod Łowicza prawdopodobnie zakończą dziś budowę parkingu przy Przedszkolu nr 3 i przebudowę dojazdu do placówki między kamienicami od strony ul. 11 Listopada.

Firma zaczęła prace po 17 marca. Nowy parking powstanie w miejscu zieleńca, który kierowcy kilka lat temu zaczęli wykorzystywać na parking.

10 miejsc postojowych już jest gotowych, na ukończeniu jest też droga dojazdowa pomiędzy kamienicami nr 1 i 5 przy ul. 11 Listopada. Nowością dla kierowców będzie z pewnością to, że w przestrzeni pomiędzy kamienicami staną stalowe słupki, które uniemożliwią tam parkowanie, pojawi się też przejście dla pieszych, które zabezpieczy poruszanie się ich na ciągu komunikacyjnym pomiędzy ul. 11 Listopada a osiedlem Reymota.

12 komentarzy

 1. Fajny sposób na prace wykończeniowe. Firmie nie chciało się docinać trylinek to otwory duże wypełnili betonem mniejsze piachem a całość posypano piachem dla niepoznaki. nawet nie chciało sie powmiatać piachu pomiędzy kostki tylko niedbale posypali po wierzchu. A sama jakość prac pozostawia wiele do życzenia – bardzo nierówno ułożone kostki. Ocena 2-

 2. To miejsce że słupem jest dla niepelnosprytnych!!!! A co z dalszą częścią parkingu od przedszkola do budynku przy rondzie ??? Zostawia taki syf????? Rynce opadywuja

 3. Należy pomalować OBA słupy do wysokości 1,5 m

 4. OBA słupy należy pomalować do wysokości 1,5 m.

 5. Należy pomalować OBA słupy do wysokości 1,5 m

 6. W całym mieście chodniki są bardzo brudne, piach , nadmiar gałązek i pełno szkła, nikt, ani prywatni właściciele ani władze miasta nie zamiatają chodników.

 7. i ciekawe jak sie będzie wjeżdzać jak dostawcy rybnego będą wjazd blokować????

 8. A to miejsce ze słupem to dla kogo?

 9. Niestety

  Zabytkowe centrum miasta a kamienice oblepione styropianem w pstrokaciźmie i brudzie i kostka brukowa.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.