Kolej zachęca do konsultacji i składania wniosków do projektu rozkładu jazdy pociągów przewidywanych do uruchomienia przez Łódzką Kolej Aglomeracyjną oraz Przewozy Regionalne w rozkładzie jazdy edycji 2019/2020, który będzie obowiązywał od 15 grudnia.

Zainteresowani mogą nadsyłać swoje propozycje do rozkładu jazdy, w okresie od 1 do 8 lutego, drogą elektroniczną na adres: kolej@lodzkie.pl

Stacja Łowicz Główny, fot. arch. NŁ
Stacja Łowicz Główny, fot. arch. NŁ

– Zachęcamy do wzięcia udziału w konsultacjach, co pozwoli stworzyć najlepszy, dostosowany do waszych potrzeb rozkład jazdy – czytamy na stronie ŁKA.

Przy składaniu wniosków za punkt odniesienia należy przyjąć obowiązujący rozkład jazdy. W tytule e-maila najlepiej wpisać: „Konsultacje społeczne RJP 2019/2020”.

Jak informuje samorząd województwa łódzkiego, z uwagi na terminarz prac nad przygotowaniem oferty oraz konstrukcję rocznego rozkładu jazdy pociągów, uwagi nadesłane po 8 lutego nie będą mogły być rozpatrzone w ramach konsultacji.

Nie będą rozpatrywane wnioski dotyczące połączeń dla których województwo łódzkie nie jest organizatorem (pociągi Intercity, Eurocity, TLK i międzynarodowe).

Impuls2 w Łowiczu
Impuls2 w Łowiczu

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.