Dziś, 6 marca, w Hotelu Dobieszków odbyła się konferencja pt. “Komunikacja publiczna na terenie Gminy Stryków w obliczu rosnącej migracji pracowników do stref przemysłowych”.

W konferencji wzięli udział m.in. marszałek Witold Stępień oraz prezes ŁKA Andrzej Wasilewski. Lilianna Jóźwiak-Staszewska

Organizatorem spotkania był burmistrz Strykowa Andrzej Jankowski. Udział wzięli m.in. marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień, starosta zgierski Bogdan Jarota oraz poseł na Sejm RP Paweł Bejda. O rosnącej licznie pasażerów, zakresie świadczonych usług oraz coraz bardziej komfortowych warunkach podróży do pracy w Strykowie i jego okolicach, mówili przedstawiciele przewoźników takich jak: Miejskie Usługi Komunikacyjne w Zgierzu, Łódzka Kolej Aglomeracyjna i Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Łodzi.

Uczestnicy konferencji wysłuchali wystąpień przedstawicieli przewoźników. Lilianna Jóźwiak-Staszewska

O tym, ilu pasażerów korzysta codziennie z możliwości dojazdu do pracy autobusem i pociągiem  do firm na terenie gminy Stryków oraz perspektywach rozwoju poszczególnych połączeń – w jednym z kolejnych gazetowych wydań WG.

 

 

2 komentarze

  1. Te linie piwinny byc przedłużone do głowna.

  2. Więcej ukrai..ów woźcie to na pewno będzie dobrze — ale nie dla zwykłych pracowników.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.