Dzisiaj, 14 maja, w biurze poselskim przy ul. Stanisławskiego w Łowiczu poseł Paweł Rychlik zaprosił na konferencję prasową pt. „Obroń swoje prawo. 26 maja głosuj na Prawo i Sprawiedliwość”.

W krótkim wystąpieniu apelował o oddawanie głosów na kandydatów PiS (lista nr 4) w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego, podkreślając, że są oni przede wszystkim gwarantem pielęgnowania tradycyjnych wartości rodzinnych oraz dbania o rozwój gospodarczy naszego kraju.

– Ważne jest, aby iść do wyborów 26 maja, obronić Polskę i obronić normalność – przekonywał.

Dodał, że wybory te są bardzo ważne, gdyż ponad połowa prawa respektowana w naszym kraju jest stanowiona w instytucjach Unii Europejskiej, m.in. w Parlamencie Europejskim.

– Z jednej strony jesteśmy na ostatniej prostej wyborów do Parlamentu Europejskiego, z drugiej zaś strony te wybory to dopiero początek tego maratonu wyborczego, który właśnie zaczynamy. Bo na jesieni, równie ważne, jak nie ważniejsze wybory parlamentarne, a w pierwszej połowie 2020 roku – prezydenckie – przypomniał.

Wystąpienie możecie oglądać w naszym materiale video.

22 komentarze

 1. Nikogo swojego POprzedni rząd nie skazał,a teraz tak wojują o sądy!Ale się boją,wiedzą czego,tęczowa sitwa.

 2. Ten Stachu to pewnie były ubek co latami w nagrodę za sprzedawanie Polaków dostawali kolosalne emerytury,dlatego tak nienawidzi PiS-u,bo każdy normalny widzi jak Polska się rozwija i że Polakom żyje się lepiej.

  • Małgorzata

   Racja Anonimie. Przez takich jak Stacho PO_PSL ma zbyt wysoki wynik w sondażach.

   • Stachu ze stachlewa

    Gejos anonimos ubek to ty i twoj idol stahu piotrowicz co daje ciumka.Zesta gadaly ze poprzedniki kradly miliardy.Pokoz mi hociasz jednego skazanego za te miliardy.Pszecie mota prokurature i sondy ziobry,no pokaz?

   • Stachu ze stachlewa

    Na jesieni pszegrota wybory do koryta i 3ylondujeta w pierdlu-tam wase miejsce!!

   • Chlewiok pokazywał jak był mały.

  • Stachu ze stachlewa

   Anonimos pederastos jo nie ubek bo jo mom 35lat i jusz wtydy nie belo ubecji

 3. Aby nie wygrała tęczowa koalicja,bo jak za poprzednich rządów PO-PSL wróci bezrobocie i bieda,a oni rozkradną resztę Polski i zmienią ustawy pod siebie,jak z akcyzami,żeby mogli kraść w literze prawa,a biedota po podwyższeniu wieku emerytalnego pracowała na nich do śmierci.

 4. Stachu ze stachlewa

  Ej pisiory mojo slubno pwiedziala zebysta znalazly prezesowi zone a krysce pawlowiczuwnej hlopa to wtydy w naszym kraju bydzie normalnie i moj swogier hyniek z blendowa tyz tak muwi un sie na tym zno bo mo juz 7babe i8dzieciokuw

  • Nie wszystkim zależy na babach Stachu. Jeśli to jedyny cel szwagra to współczuję tym kobietom. Żadna z nim nie mogła wytrzymać skoro tak zmienia. Moi Rodzice przeżyli razem 45 lat to jest wyczyn.

  • Współczuć dzieciom i tym kobietom że mają takiego….. za ojca. No cóż nie wszystkim się w życiu układa. Chwasty szybko się rozrastają.

  • A od p.Krystyny i p. Jarosława to się….. Staszku. To nie jest twój interes. Pilnuj swoich podopiecznych.

 5. Michał

  Głosuję na PiS! Precz z lewacką i antypolską Wiosną😡

 6. Debile, nieudacznicy, karierowicze… Jarek lubię Cię ale na Twoją żonę nie mogę patrzeć!

  • Ale może by tak z uzasadnieniem, bo widzę że każdy mierzy miarą własną. Ja głosuję na PiS, bo jako jedyni od 89 podzielili się pieniędzmi ze zwykłymi Polakami i cieszę się, że są tacy, którzy na rzecz tej partii pracują.

   • Taaa podzielili – tobie z twojego dali 1 zł, a sobie z twojego 10.000 zł. I wyznawcy zachwyceni ludzkimi panami 😀

   • wyborca

    Chyba mówisz o poprzednikach co doili instytucje podległe starostwu.Żony brały dotacje na rozwój firmy ,a dziś jak dojna krowa uciekła opadają w długi.Pracownicy już ne jeżdżą na odrobek do Bednar!

   • Zwykłymi polakami jesteśmy my wszyscy.Aby podzielić się pieniędzmi rządzący powinni podwyższyć kwotę wolną od podatku a nie rozdawać nasze pieniądze wybranym grupom/potencjalym wyborcom/.

  • Gościu mówisz jak prawdziwy nieudacznik, co psu dupy zawiązać nie umie ,wszystko krytykuje ,wszystkim zazdrości i palce obgryza do kości.

  • to nie patrz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.