Kierowca podejrzewany przez pracowników ochrony Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu o prowadzenie samochodu ciężarowego pod wpływem alkoholu nie pozwolił zbadać się alkosensorem i uciekł z placu OSM wyłamując szlaban.

Wyłamany szlaban został szybko naprawiony
Wyłamany szlaban został szybko naprawiony

Do tej sytuacji doszło pomiędzy północą a godziną 1 w nocy – już we wtorek, 19 lutego – przy bramie wyjazdowej z terenu OSM przy ul. Przemysłowej w Łowiczu.

Jak dowiedzieliśmy się na miejscu był to kierowca firmy zewnętrznej, nie związanej z mleczarnią.

– Wziął podejrzanie szybko dokumenty z biurka i zamierzał za chwilę odjechać, co wzbudziło czujność ochrony. Postanowili sprawdzić jego trzeźwość, a ten wsiadł w samochód, wyłamał szlaban i odjechał – relacjonował nam naoczny świadek zdarzenia. Kierowca odjechał – z otwartymi drzwiami w naczepie – w kierunku Poznania.

Ochrona poinformowała o zdarzeniu policję i sporządziła stosowną notatkę. – Na szczęście nic poważnego nie stało się – powiedział nam Krzysztof Stań z OSM Łowicz.

Czekamy na odpowiedź policji czy kierowca został zatrzymany.

23 komentarze

 1. Niech ochrona zrobi w końcu w tym bałaganie trochę porządku ,początki dobre i super im idzie !Może jeszcze mleczarnia wyjdzie na dobre hahah!

 2. Bunga Bunga huj z kierowcą jak głupi i po pijaku wsiada za kółko ale uratowane być może inne życie wielu ludzi

 3. BUNGA BUNGA

  Pewnie na bramce nie dostali doli i ott afera ,,,zwolnić tych z bramki na bardziej wyrozumiałych bo może chcieli porządne mu facetowi zniszczyć życie

 4. Przy tych cieciach i na Ciebie przyjdzie czas JG robisz to samo co tamten kierowca ĆWOKU ale już nie długo

 5. JG ochrona ciecie a Ty ĆWOK!

 6. Kierowca, który zabiera mleko od ludzi w Trabach w gminie Bielawy,
  też chyba często jest pod wpływem alkoholu , bo z reguły jak wyjeżdża z podwórka to cofa trzy , a czasami cztery razy.

 7. Kierowca, który zabiera mleko od ludzi w Trabach w gminie Bielawy,
  też chyba często jest pod wpływem alkoholu , bo z reguły jak wyjeżdża z podwórka na cofa trzy , a czasami cztery razy.

 8. Inny kierowca

  Dobrze że chociaż ochrona była czujna bo magazyn wydał pijanemu człowiekowi towar i zadowolony. Trzeba to wyjaśnić czy czasami na magazynie to się nie stało bo nie możliwe żeby nie zauważyli.

  • Poinformowany

   Nasza Pani kierownik handlu bardzo dba o niektóre firmy transportowe i im wolno wszystko. Pracując w transporcie “zżyła” się z niektórymi ale to temat tabu u nas tylko nie wtajemniczyła w to jeszcze ochrony.

 9. Fajne foto ciekawe co przywiozły te cysterny?

 10. A ten Pan stałe jeździ tirem pijany wyjeżdża z goleńska ….i udaje bohatera …..prawdziwy Maciek…..żyje by pić ….wstyd po całości

 11. Jeżeli taki pracownik dba o inne życie ludzkie to wielkie brawa!!! A co na to policja? Propaguje bandytyzm i mowę nienawiści. W Łowiczu to normalne.

  • NIEMyCZYK

   Janusz to Ty? Janusz, czy to Ty…słynny oficjerze Ludowego Wojska Polskiego PRL? Lepiej się przyznaj co Ty sam robiłeś 13 grudnia 1981 roku i przez kejnych 18 miesięcy. My uczciwi obywatele nie zapomnimy co robiło UB, SB oraz ORMO ramię w ramię z LWP!

 12. Brawo ochrona!

 13. Nie lubię takich cieciów (ochroniarzy)

 14. Janek z Sochaczewa

  Janek codziennie startuje na bani z Sochaczewa i gitara

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.