Kino Fenix uruchomiło zapowiadane udogodnienie dla kinomaniaków. Od dzisiaj każdy może kupić bilet na dowolny seans do kina Fenix bez wychodzenia z domu, dzięki skorzystaniu ze strony internetowej ŁOK.

Działanie internetowego sytemu jest bardzo proste, wystarczy postępować zgodnie z instrukcją. Aby kupić bilet wystarczy wejść na stronę lok.art.pl i wybrać zakładkę repertuar. Pokaże nam się lista dostępnych seansów, a po wybraniu interesującego nas trzeba kliknąć „kup bilet”. Wtedy wyświetli się podgląd sali kinowej, na którym będziemy wybierać wolne miejsca spośród zaznaczonych na niebiesko. Wskazanie miejsc spowoduje, że zmienią one kolor na żółty. Ich rezerwację należy potwierdzić przyciskiem „przejdź do zakupu”. W kolejnym kroku należy z rozwijanego paska wybrać, czy interesuje nas bilet bez zniżki (16 zł) czy ulgowy (14 zł).

System poprosi też o podanie danych, m.in. adresu e-mail, na który otrzymamy później druki z biletami. W dalszej kolejności należy wybrać myszką „zamówienie z obowiązkiem płatności”, po czym zostaniemy odesłani na stronę Przelewy24.pl. Za jej pośrednictwem dokonamy płatności za bilet. Transakcja będzie przebiegała w sposób identyczny, jak podczas dokonywania jakichkolwiek innych płatności drogą internetową. System doliczy marżę w wysokości 2%, co stanowi zaledwie kilka groszy od ceny biletu.

– System już działa, od rana spływają do nas pierwsze płatności drogą elektroniczną – powiedział nam Krystian Cipiński z ŁOK. 

Oczywiście dalej będzie można kupić bilet w kasie kina Fenix. Dla tych, którzy wolą skorzystać z udogodnienia internetowego istotną informacją będzie, że zakupu należy dokonać na godzinę przed rozpoczęciem seansu. Pozwoli to pracownikom kina oszacować, ile mają, wolnych miejsc i ile biletów mogą sprzedać jeszcze w kasie.

Bilety należy wydrukować i okazać przy wejściu na salę kinową.

Czy uważasz, że możliwość zakupu on-line biletów do kina Fenix to przydatne rozwiązanie?

Loading ... Loading ...

3 komentarze

  1. Prowizja dxiadostwo

  2. Bardzo śmieszne, że prowizja za zakup (przelewy24.pl) jest przerzucona na Klienta!!!!!!! W przypadku kupna 2 biletów po 16 zł, mamy 32 zł, i dodatkowo 0,64 grosze prowizji od transakcji.

    Czyżby kina nie było stać, aby wziąć na siebie taki koszt?

    Korzystając z różnych płatności payu nie spotkałem się dotychczas z taką sytuacją!

  3. Skąd ta prowizja? Duże kina nie mają takowej? dobrze wyjaśnione jak dzieciom z 1 klasy nawet seniorzy skumaja tylko czy oni mają konta bankowe internetowe?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.