Dziś, w czwartek 13 grudnia, będzie można w końcu wypożyczyć rowery, które ustawione 21 listopada na stacjach na terenie Łowicza, czekały na prawomocny regulamin korzystania z systemu, który to umożliwia.

Na terenie Łowicza jest 12 stacji, na których w sumie ustawiono 96 rowerów, których zakup został sfinansowany w ramach projektu „Rowerowe Łódzkie” Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. Wypożyczenie roweru może nastąpić wyłącznie po zarejestrowaniu się w systemie.

Można to zrobić za pomocą aplikacji na smartfona o takiej samej nazwie jak projekt jest ona do pobrania bezpłatnie w Sklepie Google Play (dla telefonów z Androidem), lub App Store (dla iOS). Po pobraniu należy uiścić opłatę inicjalną w wysokości 20 zł.

Przypominamy, że pierwsze 20 minut korzystania z roweru jest bezpłatne, od 21 minuty do 60 minuty korzystania zapłacimy 1 zł, za drugą pełną godzinę jazdy zapłacimy 3 zł, za trzecią godzinę i każdą kolejną 5 zł.

3 komentarze

  1. ciekawe jak ma ogarnąć temat osoba nie posiadajaca smartfona? XD i nie mowcie mi ze każdy dzisiaj ma smartfona itp. tematy

  2. ofiara mafii ŁOWICKIEJ

    Do ~~Anonim – nie wszyscy tak myśla

  3. No, świetny termin na wprowadzenie rowerów. Do wiosny pewno zardzewieją. Bez sensu.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.