Władze Głowna, które zakupiły nowe rowery wodne w fantazyjnych kształtach, zdecydowały o tym, że w ramach promocji aktywnej rekreacji na wodach Mrożyczki, sprzęty te będą w tym sezonie udostępniane za darmo.

Nowe rowery wodne na Mrożyczce. Fot. Elżbieta Woldan-Romanowicz

Nowe rowery wodne będzie można nieodpłatnie wypożyczać już od jutra, czyli od piątku 14 lipca, oczywiście stosując się do regulaminu, obowiązującego na przystani, z którym można zapoznać się przy kasie. Na sprzęty będące do tej pory w zasobach MZK (łódki, kajaki i klasyczne rowery wodne) obowiązywać ma dotychczasowy cennik.

O bezpłatnym udostępnianiu nowych sprzętów poinformował nas dziś zastępca burmistrza Głowna Grzegorz Urbanik, który równocześnie pragnie zaapelować do użytkowników rowerów o dbanie o nie, by mogły służyć głownianom i gościom jak najdłużej.
– Prosiłbym też, żeby te rowery nie pływały w nocy po jeziorze, bo miałem sygnały, że tak się już stało. Rowery zostały odczepione, a następnie porzucone. Proszę o stosowanie się do regulaminu wypożyczania! – mówi Grzegorz Urbanik.

Przypominamy, że jeszcze nie wszystkie zakupione przez miasto w liczbie 20 sztuk rowery dotarły do Głowna – mają być one skompletowane w ciągu 2 tygodni. Na razie na przystani zwodowane zostały łabędzie, retro-samochód i kilka rowerów-delfinów ze zjeżdżalniami.

2 komentarze

  1. KAMILSIEDLECKI

    UWAŻAM ZE SPEŁNILIŚCIE OBIECANE SŁOWA CO DO WYBORCÓW GŁOWNO WAM TEGO NIE ZAPOMNI BO WRESZCIE WIDAĆ LUDZI CIESZ,ACYCH SI,E BO COŚ IM DAŁO MIASTO I JUŻ ZAPOMNIANO O KRYTYCE ŻE TU NIC NIEMA ŻE NIKT NIE DBA SŁOW KRYTYKI PEŁNO BYŁO ODE MNIE DO BURMISTRZA ALE SPEŁNILIŚCIE MOJE OCZEKIWANIA CO BYŁO TO MINĘŁO I NIE BĘDĘ WAS OPISYWAŁ AŻ DO WYBORÓW BO WYBORY TO JUŻ KUKIZ 15 MUSI WYGRAĆ I TO TEZ TYCZY BURMISTRZA

  2. KAMILSIEDLECKI

    TO WSZYSTKO JEST PIEKNE A CZY NI MOZNA BY DAĆ CHOĆ CZĘŚĆ NASZEJ RADOŚCI NASZYM CZWORONOŻNYM PRZYJACIOLOM TO JEST CZY NIE MOŻNA BY CHOĆ USTAWIĆ PUSZEK NA DATKI DLA SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT LUB USTANOWIĆ ZAMIAST DARMOWYCH TO PŁATNE SYMBOLICZNĄ Z ŁOTÓWKE Z PRZEZNACZENIEM DLA SCHRONISKA ZŁOTÓWKA TO NIC W PORÓWNANIU 10 ZŁ NORMALNEJ OPŁATY ZA GODZINĘ ROWERU BO TAKIE CENY SA TO CO ZŁOTÓWKA NIKOMU NIE UBĘDZIE A DLA ZWIERZAKÓW TO BY SIĘ UZBIERAŁO

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.