Łowicki Ośrodek Kultury już po raz 7. organizuje w okresie ferii zimowych Mały Och! Film Festiwal dla dzieci. Atrakcje startują od 29 stycznia, zaś sprzedaż biletów i wydawanie wejściówek na wszystkie filmy, warsztaty, wycieczki i wydarzenia rozpocznie się jutro, 16 stycznia, od godz. 16 w kasie kina Fenix.

W laboratorium doktora MacŁOKintocza
Tegoroczny program został naszpikowany atrakcjami. Ferie z Małym Och! rozpoczną się w poniedziałek, 29 stycznia, o godz. 11 od projekcji przedpremierowej filmu „Traktorek Florek” (bilet 5 zł /120 miejsc). Dokładnie tydzień później, 5 lutego, pokazany zostanie film familijny „Przygody Finna” (bilet 5 zł/120 miejsc). Zaś w każdy feryjny poniedziałek od godz. 12.30 szalony doktor MacŁOKintocz zaprosi do swojego laboratorium (na każde spotkanie bilet kosztuje 5 zł/16 miejsc).

Filmowe wtorki
We wtorek, 30 stycznia, o godz. 11 ŁOK zaprosi dzieci na film przygodowy „Biegnij Amelio!” (bilet 5 zł/120 miejsc) zaś o godz. 13 na warsztaty kulinarne „Z Zosią ci się upiecze!”, które poprowadzi Zofia Mycka (bilet 5 zł/25 miejsc). W kolejny wtorek, 6 lutego, o godz. 10 dzieci obejrzą przedstawienie teatralne „Kaczka Cudaczka” (bilet 5 zł/138 miejsc), zaś o godz. 11 film przygodowy „Kod M” (bilet 5 zł /120 miejsc).

Wycieczkowe środy
W środę, 31 stycznia, zaplanowana została wycieczka do Centrum Nauki i Techniki w Łodzi (bilet 30 zł/40 miejsc), której temat brzmi „Śladami Leonardo i wielkich wynalazców”. W kolejny wtorek, 7 lutego, zaplanowano wycieczkę dla najmłodszych do Planetarium w Toruniu (bilet 30 zł/40 miejsc).

Ciekawe spotkania w czwartki
W czwartek, 1 lutego, o godz. 11 zaproszenie do udziału w spotkaniu pod hasłem „ŁOKROPOL” (bilet 5 zł/138 miejsc), które będzie składało się z filmu i pokazu historycznego w tematyce antycznej Grecji. Tydzień później, 8 lutego, o godz. 11 przygotowano projekcję filmu „Wicher – dzikie konie” (bilet 5 zł /120 miejsc) zaś od godz. 13 kolejna edycja spotkania kulinarnego „Z Zosią Ci się upiecze” (bilet 5 zł / 25 miejsc).

Piątki w kinie
W piątek, 2 lutego, pokaz filmu familijnego „Zielona szkoła” (bilet 5 zł /120 miejsc), zaś tydzień później, 9 lutego, zaprezentowany zostanie film familijny „Wielka wyprawa Oskara” (bilet 5 zł /120 miejsc).

Biorąc pod uwagę zeszłoroczne doświadczenia, po bilety należy się spieszyć, bo wydarzenia w ramach Małego Och! cieszą się dużą popularnością.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.