Nowo wybudowana ulica Romana Dmowskiego w Łowiczu, łącząca Rondo Niepodległości z ul. gen. Klickiego, zostanie otwarta dla ruchu w przyszłym tygodniu, prawdopodobnie w środę 17 października.

fot. Tomasz Matusiak
fot. Tomasz Matusiak

To szybciej niż zakładano, po początkowo miała być gotowa na 11 listopada.

Dzisiaj, 11 października, na odbiór prac przyszło kilkoro mieszkańców Łowicza, w tym pięciu radnych Rady Miejskiej. Mogli oni zgłaszać własne uwagi, z czego niektórzy skorzystali.

Przypomnijmy, że oprócz jezdni, ulica ma też ścieżkę pieszo-rowerowa (część dla rowerów asfaltowa, chodnik z kostki).

19 komentarzy

 1. Co by nie mówić to Pan Kaliński zastał Łowicz drewniany, a uczynił murowany.

 2. patrzą sie jak pizdy w odbyt..jak by faktycznie coś z tego rozumieli..

 3. i oczywiście INŻYNIER WOLSKI ! zgłasza uwagi. DZIĘKUJEMY! ZE JESTEŚ WSZĘDZIE :):):):):) HE HE HE a byłoby najlepiej jakby nie było cie nigdzie !!!!

 4. A do tam wpadło? Nurka trzeba sprowadzić, żeby to im wyjął.?

 5. Wolski wyjmij ręce z kieszeni jak rozmawiasz z ludźmi. Już się w głowie przewraca a co będzie dalej …

 6. najłatwiej krytykuje się siedząc na dup.ie i nic nie robiąc. A na najwięksi znawcy to ci którzy odnajdują usterki na zdjęciach z prasy, gratuluję. Wszystkim malkontentom proponuję zacząć likwidację usterek od swojej głowy.

 7. Haha samozwańczy burmistrz już pełni obowiązki burmistrza?

 8. A te studzienki to ze złomowiska wzięli? Widać rdze. Te studzienki powinny być zabezpieczone farbą!!! Dobrze, że fotoreporter wiedział co pokazać. Niestety fatalnie to wszystko wygląda.

 9. Kolejna rowerowa prowizorka 🙁

 10. Gruba kasa poszła na inwestycję a wykonanie FATALNE

 11. ha ha ha, fachowcy poszli w teren swoim fachowym okiem rozsądzić jakość wykonanych prac jakby wiedzieli jak to powinno naprawdę wyglądać – komedia !

  • Zgadzam się !!! Szkoda tylko chłopaków WIR że się z ta wycieczka przedwyborcza użerać musieli. W dodatku tłumaczyć wykształconym w innej branży co to separator Heheh

   • taka moda teraz że kto blisko władzy to gdziekolwiek coś się wydarzy, to tam się idzie aby fotka była… najgorzej jak polityka miesza się ze światem fachowców – niech każdy zajmuje się tym na czym się zna… czy robotnicy przychodzą do ratusza na obrady aby się mądrzyć ?

 12. Proponuję nazwę – Rondo im. Pełki. Klasyczny przykład błędów projektowych i niechlujstwa. Najlepszy przykład rządów Kalińskiego.

 13. A kto tym panom w takich ubrankach na budowę wejść pozwolił. Gdzie bhp.Lans i udawanie że się znają. Kpina.Ubrac to towarzystwo w kaski,kamizelki ochronne oraz buty z podnoskiem. ŚWIETE KROWY ?

 14. A radni to tak zaglądają do tych studzienek, że co? Chcą gów.o zobaczyć? A patrzą jakby się na tym znali…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.