Rywal Pelikana II Łowicz nie miał żadnych szans w meczu sparingowym rozegranym w niedzielę, 12 lutego 2017 roku, na nieco oblodzonej płycie stadionu sportowego OSiR im. 10 Pułku Piechoty w Łowiczu. Podopieczni trenera Piotra Gawlika pokonali GKS Olimpia Chąśno 7:2.

Tym razem nie było wątpliwości, która drużyna jest dominującą na boisku. Pelikan przejął kontrolę nad przebiegiem spotkania już od pierwszych minut, choć w pierwszej połowie padły tylko dwie bramki. Jedną zdobył Maciej Balik w 26. minucie, a kolejna padła po niespełna dziesięciu minutach w wykonaniu Habiba Cissoko. W drugiej odsłonie gospodarze nie odpuszczali i raz za razem skutecznie atakowali bramkę rywala. W ten sposób doszli do wyniku 7:0, a celnymi strzałami popisali się Yoann Pellratw – dwukrotnie i ponownie Cissoko zdobywając jeszcze trzy bramki. Dopiero w końcówce meczu gracze z Chąśna w odstępie czterech minut dwa razy skutecznie trafili w siatkę.

Sparing:

KS Pelikan II Łowicz – GKS Olimpia Chąśno 7:2 (2:0); br.: Maciej Balik (26), Habib Cissoko 4 (37, 60, 66 i 81) i Yoann Pellratw 2 (53 i 65) – (82) i (86).

Pelikan II: Patryk Orzeł – Damian Janik, Damian Kołodziejczyk (30 Konrad Grenda), Filip Golędzinowski, Szymon Panek (60 Wiktor Wieczorek) – Patryk Nasalski (60 Damian Kołodziejczyk), Dorian Nasalski (30 Yoann Pellratw), Wiktor Wieczorek (30 Patryk Sekuła), Kamil Szufliński (30 Habib Cissoko) – Maciej Balik (60 Dorian Nasalski), Kacper Rześny.