Obecnie przedsiębiorcy przykładają dużą wagę do przestrzegania w ich zakładach norm bezpieczeństwa. Właściciele firm zdają sobie sprawę z faktu, że dostarczając pracownikom odpowiednio dobraną odzież roboczą i ochronną, nie tylko spełniają obowiązujące przepisy odnoszące się do bezpieczeństwa i higieny pracy, ale również zapewniają odpowiedni komfort pracy, co wiąże się z zadowoleniem pracowników i zachowaniem odpowiedniej wydajności w pracy. Ubrania robocze powinny być dopasowane nie tylko co do sylwetki osoby pracującej, ale także, np. do rodzaju wykonywanej pracy i pory roku. Odzież taka powinna być wygodna oraz komfortowa oraz zapewniać normalne nieskrępowane wykonywanie obowiązków.

W okresie wiosenno-letnim odzież robocza powinna być wykonana z lekkich i przewiewnych materiałów. Jeżeli wykonywana praca nie wymaga noszenia spodni z długimi nogawkami oraz bluz z długimi rękawami, łowicka firma KOLO proponuje w promocji wiosna – lato następujące artykuły:

Koszulki bawełniane Basic

Koszulki Basic to nasz sezonowy hit. Wysokiej jakości koszulki o średniej gramaturze doskonale nadają się zarówno do pracy w wiosennych i letnich warunkach, jak i do noszenia w innych okolicznościach pogodowych. Wykończenie t-shirtów bez szwów po bokach zapewnia komfort użytkowania.

Czapki drelichowe CZTOP

Czapki CZTOP podobnie jak t-shirty są nieodłącznym elementem odzieży do pracy w warunkach wiosenno-letnich. Zwłaszcza w słoneczne dni zapewniają skuteczną ochronę przed promieniami słonecznymi. Sportowy krój czapeczki jest kolejnym atutem odzieży, która może być wykorzystywana nie tylko w warunkach pracy.

Krótkie spodenki robocze do pasa FORMEN

Warto zwrócić uwagę na fakt, że szorty ochronne posiadają dużą ilość kieszeni zapinanych na rzepy oraz kieszonkę na komórkę. Oprócz tego spodnie posiadają końcówki do przypięcia kluczy, a także pętelki umożliwiające doczepienie dodatkowych akcesoriów. Duża odporność na ścieranie i przedarcia. Szeroki wachlarz kolorystyczny.

Sandały robocze Brandreis

Sandały robocze to w porównaniu do tradycyjnych butów do pracy dość nowy artykuł w branży BHP. Od kilku lat oferujemy taką wersję obuwia, która dzięki charakterystycznym dla sandałów otworom, zapewnia stopie odpowiednią przewiewność podczas pracy w wysokich temperaturach. Wykonane ze skóry bydlęcej buty z podeszwą z podwójnego poliuretanu posiadają stalowy podnosek wytrzymały na uderzenia z energią 200 J oraz zgniecenia do 15 kN.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego z artykułami BHP, znajdującego się w Łowiczu przy ulicy Blich 21. Telefon kontaktowy: +48 46 87 6686, +48 604 094 307

Cała oferta naszej firmy jest dostępna również w sklepie internetowym https://sklep.odziez-robocza.com/
Zaopatrujemy firmy z regionu łowickiego, jak i z całej Polski. Sprzedaż hurtowa i detaliczna.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.