Kilka miesięcy czy kilkanaście? A może jeszcze więcej? Opóźnienia na modernizowanej stacji PKP Łowicz Główny są już ogromne.

Niedokończony peron 1 na dworcu Łowicz Główny i niedokończone tory do niego przylegające. Fot. Marcin Kucharski
Niedokończony peron 1 na dworcu Łowicz Główny i niedokończone tory do niego przylegające. Fot. Marcin Kucharski

Jaki jest stan robót na poszczególnych odcinkach, gdzie jest najgorzej, z czego to wynika, kiedy możemy realnie spodziewać się postępu? – na te wszystkie pytania próbuje odpowiedzieć Marcin Kucharski w obszernym raporcie, który znajdziecie Państwo na dwóch stronach najnowszego numeru naszego tygodnika.

Zapraszamy do lektury!

11 komentarzy

  1. czytelnik

    Podobno ma być poszerzony tunel na Arkadyjskiej, żeby miał 2 pasy ruchu. Tylko nie wiem czy chodzi też o dodanie chodnika czy tylko ma być szersza jezdnia.

  2. Rafal Bogusz

    Nie uda sie zbudowac wiaduktu kolejowego i przejscia podziemnego na perony w Łowiczu

  3. Wiadukt kolo paszarni wyburzony ale tam sie nic nie dzieje nowy chyba nie predko. Czeka nas komunikacyjny paraliz po rozpoczeciu prac na bolimowskiej.

  4. Opóźnienia w modernizacji stacji Łowicz Główny? To przecież normalne. Latem za gorąco, zimą za zimno. Deszcz i wiatr też przeszkadza. Więc kiedy modernizować jak przyroda rzuca kłody pod nogi. Pracują w 1 zmianie bo po co w 2 zmianach o robotę trzeba dbać. Powoli dokładnie, a za rok poprawka bo gwarancja itd.
    Ps. Dojeżdżam do Warszawy do pracy pociągami TLK i mam tego dość. Powinni płacić odszkodowanie za opóźnienia pociągów. A jak pociąg jedzie o czasie to z jaką dumą chodzi kontroler biletów i jak skrupulatnie sprawdza bilety!!!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.