Burmistrz Łowicza Krzysztof Kaliński i starosta łowicki Marcin Kosiorek byli gospodarzami spotkania opłatkowego, które 19 grudnia odbyło się w sali barokowej Muzeum w Łowiczu. Obaj samorządowcy już na wstępie deklarowali, że to ich pierwsze wspólne przedsięwzięcie, ale będzie ich więcej. 

Na ich zaproszenie do sali barowej przybyli bp. Wojciech Osial, proboszcz parafii katedralnej, parlamentarzyści, radni z miasta, powiatu, wójtowie z gmin powiatu łowickiego, przedstawiciele instytucji, szkół i organizacji pozarządowych. 

Dla wszystkich zaśpiewały najpierw Koderki, po nich była część oficjalna, a w niej przemówienia gospodarzy i zaproszonych gości. W dalszej części występ zespołu Aldo Duo z klarnecistą Dominikiem Domińczakiem, akordeonistą Aleksander Stachowskim i solistką Martą Wróblewską.    

Na koniec spotkania biskup pobłogosławił opłatki, przy których wszyscy złożyli sobie życzenia. 3 komentarze

  1. Te imprezy okolicznościowe słabo wyglądają. Ludzie nie chodźcie na to. To strata czasu z tymi ludzmi!

  2. Te wszystkie wigilie osiedlowe mundurowych szkolne przedszkolne itd to niczym akademie 1 majowe w czasach PRL. Wg mnie sprofanowano te uroczystosc zwlaszcza ze od poczatku miesiaca wszczyscy lataja z imprezy na kolejna impreze.

  3. Jakich czasów człowiek dożył aby oglądać takiego oszołoma jako starostę!