Na posiedzeniu Rady Nadzorczej Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu, które odbyło się 26 czerwca, pojawił się temat podjęcia rozmów z celu znalezienia partnera handlowego czy kooperatora.

Produkty OSM Łowicz w sklepie przy ul. Zduńskiej
Produkty OSM Łowicz w sklepie przy ul. Zduńskiej

Jak zapewnia przewodniczący RN Dominik Uczciwek, nie podjęto żadnej uchwały w tej sprawie i na posiedzeniu nie wydarzyło się nic nadzwyczajnego, poruszono jedynie ten temat, który pojawił się już 12 czerwca ba walnym zebraniu.

Przewodniczący zapewnia też, że władze mleczarni – zarząd i rada – zrobią wszystko, aby zachować samodzielność i rozwijać markę Łowickie. Kooperant czy partner handlowy to rozwiązanie zastępcze, które nazwaliśmy planem „B”, na wypadek gdyby realizacja obecnej strategii – planu „A” – z jakiś powodów się nie udała.

Więcej na ten temat przeczytasz w najnowszym numerze Nowego Łowiczanina.

 

12 komentarzy

 1. fakt w OSM będąc kierowcą można się szybko dorobić …

 2. Prawda za kierowców i instruktorów mleka którzy też pewnie coś chahmeca…weźcie się za nich

 3. czy to prawda o POLMLEKU? Ponoć ma przejąć łowicz???

 4. Wziasc sie za kierowcow . kasa sie znajdzie

 5. spieprzajta chłopy z łowicza bo to i tak padnie

 6. W pierwszej kolejności zrobilbym porządek z kierowcami, czemu oni tak się bogaca a na czym? Na mleku bo rolnik w łapkę da!! Panie uczciwek weź się za to a pieniądze się znajdą!!!

 7. Do bani wszystko białko za….li tłuszcz za….li jeszcze z bakterią szaleją a tu p…li że cud miód i orzechy w mleczarni czemu nie powiedzą ilu dostawców uciekło

 8. Krzysiek.

  Ciekawe skąd go wezmą kto głupi chciałby ratować konkurencje haha Jeśli kogoś znajdą to spoza kraju i skończy się jeszcze większym pociągnięciem na dno. Tylko konsolidacja z polską spółdzielnia może pomóc osm Łowicz

 9. To nie jest znalezienie kooperatora, tylko kupca na naszą mleczarnię……..!!!!!!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.