Miłośnicy piłki halowej już po raz ostatni  w tym roku będą mogli kibicować drużynom w rozgrywkach. Weekend 22-23 lutego 2020 roku zamknie zmagania zespołów w XXVII edycji ligi ŁoLiF, czyli Łowickiej Ligi Futsalu. 

Fot.: ŁoLiF Łowicka Liga Futsalu.

W sobotę, od godz. 13.30 odbędą się tylko mecze 12. kolejki III Zina ligi ŁoLiF, zaś w niedzielę ostatnie spotkania zagrają zespoły w ramach wszystkich trzech lig.

13. kolejka XXVII edycji Julomax II ligi ŁoLiF – 2020.02.23 (niedziela):
godz. 16.20: Bang-Bang Łowicz Zooksy Ha-Ha-Ha! Łowicz
godz. 16.50: KS Stefan ŁowiczVinci Łowicz
godz. 17.20: Alcatraz Łowicz Dąbro Łowicz
godz. 17.50: Promil Let’s Dance Dzierzgów – FC Łaguszew
godz. 18.20: Marbud ChąśnoSubiekt Nieborów
godz. 18.50: GKS Olimpia Chąśno Nieobliczalni Głowno
Pauza: Strażacy ITV Media Łowicz.  

1. FC Łaguszew (1) 11 28 51-10
2. Promil Let’s Dance Dzierzgów (2) 11 25 38-17
3. Alcatraz Łowicz (3) 11 24 47-23
4. Strażacy ITV Media Łowicz (7) 12 21 32-19
5. Marbud Chąśno (4) 11 21 36-25
6. Vinci Łowicz (5) 11 19 31-21
7. GKS Olimpia Chąśno (9) 11 18 26-31
8. Subiekt Nieborów (6) 11 16 31-26
9. Bang-Bang Łowicz (10) 11 13 23-30
10. Dąbro Łowicz (8) 11 12 16-37
11. Zooksy Ha-Ha-Ha! Łowicz (12) 11   7 24-39
12. Nieobliczalni Głowno (11) 11   6 32-43
13. KS Stefan Łowicz (13) 11   0 8-76


12. kolejka XXVII edycji Zina III ligi ŁoLiF – 2020.02.22 (sobota):
godz. 13.30: LKS Vagat Domaniewice – OSP Soccer Stachlew
godz. 14.00: LKS Fenix Boczki Chełmońskie – OSP Seligów
godz. 14.30: Kolejarz Łowicz Mal-Bud Łowicz
godz. 15.00: Bezedura Łowicz – LKS Victoria Zabostów Duży
godz. 15.30: Mikoba United Klewków LKS Start Złaków Borowy
godz. 16.00: Imprezowy Klimat Zielkowice FC Jeziorko
Pauza: GKS Olimpia-Junior Chąśno.
13. kolejka XXVII edycji Zina III ligi ŁoLiF – 2020.02.23 (niedziela):
godz. 13.00: GKS Olimpia-Junior Chąśno LKS Fenix Boczki Chełmońskie
godz. 13.30: LKS Victoria Zabostów DużyImprezowy Klimat Zielkowice
godz. 14.00: OSP Soccer Stachlew – Kolejarz Łowicz
godz. 14.30: LKS Start Złaków Borowy – Bezedura Łowicz
godz. 15.00: Mal-Bud Łowicz Mikoba United Klewków
godz. 15.30: OSP Seligów LKS Vagat Domaniewice
Pauza: FC Jeziorko.

1. Mal-Bud Łowicz (1) 10 28 38-9
2. FC Jeziorko (2) 11 24 27-23
3. LKS Start Złaków Borowy (3) 10 22 32-23
4. Mikoba United Klewków (4) 10 20 27-14
5. Bezedura Łowicz (5) 10 17 24-21
6. OSP Seligów (8) 10 14 20-23
7. LKS Vagat Domaniewice (6) 10 13 25-27
8. Imprezowy Klimat Zielkowice (9) 10 13 20-30
9. Kolejarz Łowicz (7) 10 13 30-30
10. LKS Victoria Zabostów Duży (10) 10 10 22-27
11. LKS Fenix Boczki Chełmońskie (11) 10   6 24-34
12. GKS Olimpia-Junior Chąśno (12) 11   5 23-36
13. OSP Soccer Stachlew (13) 10   4 18-32


13. kolejka XXVII edycji Robkol IV ligi ŁoLiF – 2020.02.23 (niedziela):
godz. 10.00: Amatorzy z Łowicza Łowicz Lamela Łowicz
godz. 10.30: Cartel Parma – KS Ostrowiec
godz. 11.00: LKS Czarni-Junior Bednary – Piotrtrans Blich Łowicz
godz. 11.30: FC Jamno LKS Start-Junior Złaków Borowy
godz. 12.00: Gas-Truck Łowicz Drink Team Głowno
godz. 12.30: Trans Dani Łowicz Sparta Piątek
Pauza: LZS Kopernik Kiernozia.

1. FC Jamno (2) 11 30 31-14
2. Sparta Piątek (1) 11 27 54-15
3. Cartel Parma (3) 11 25 38-27
4. Amatorzy z Łowicza Łowicz (4) 11 20 44-19
5. Drink Team Głowno (6) 11 17 27-27
6. Lamela Łowicz (8) 11 16 34-24
7. Piotrtrans Blich Łowicz (9) 11 16 28-25
8. LKS Czarni-Junior Bednary (5) 11 14 31-34
9. Trans Dani Łowicz (7) 11 13 27-40
10. KS Ostrowiec (10) 11 11 24-29
11. LZS Kopernik Kiernozia (13) 12   7 19-49
12. LKS Start-Junior Złaków Borowy (11) 11   5 16-31
13. Gas-Truck Łowicz (12) 11   3 7-45

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.