Niczym z dziurawego worka sypały się gole podczas sparingowego spotkania pomiędzy Pelikanem-2004 Łowicz a Laktozą Łyszkowice. We wtorek, 8 sierpnia 2017 roku, zespół trenera Pawła Kutkowskiego pokonał gości 13:0 (7:0).

Fot.: Gogo

Jako mecz do jednej bramki można ocenić spotkanie kontrolne Pelikana-2004 z Laktozą. Gra praktycznie nie wychodziła poza połowę boiska należącą do rywala, którzy nie potrafili przeprowadzić żadnej skutecznej akcji, szybko tracąc kontrolę nad piłką. W pierwszej połowie biało-zieloni siedem razy umieścili piłkę w bramce Laktozy, a kolejne sześć wpadło po przerwie. Było to ostatnie spotkanie łowiczan przed obozem, który odbędzie się w Jantarze.

–  W dzisiejszym spotkaniu nie ważna była dla mnie ilość strzelonych bramek, ale realizacja założonych celów. Przeciwnik był niezbyt wymagający, ale przed wyjazdem na obóz mieliśmy możliwość przećwiczenia kilku założeń, a niektórymi z nich było utrzymanie się przy piłce i rozgrywanie długich akcji. Całkiem nieźle nam to szło, ale jest jeszcze kilka rzeczy do poprawy. Ja jestem ze sparingu zadowolony, zarówno z drużyny, jak i z przygotowań. Chłopcy coraz lepiej się prezentują, widać, że treningi przynoszą efekty. Jest to grupa chłopaków z naprawdę olbrzymim potencjałem – ocenił po meczu trener Kutkowski.

Sparing:
MUKS Pelikan-2004 Łowicz – GLKS Laktoza Łyszkowice 13:0 (7:0)
Pelikan: Radosław Chrząszcz – Jakub Wilk, Piotr Strycharski, Aleksander Sokół, Michał Holewa – Dominik Kwintal, Bartosz Wudkiewicz, Filip Stobiecki, Jakub Firak – Bartosz Tomaszewicz, Kacper Maliński. Na zmianę wchodzili: Łukasz Pięta – Filip Marszałek, Mateusz Motyl, Mateusz Wróblewski, Jakub Łukasik i Antoni Knera.

Sparingi MUKS Pelikan-2004 Łowicz:
2017.08.09-17 (śr-cz): Obóz sportowy w Jantarze
2017.08.19 (s), godz.:  MUKS Pelikan-2004 Łowicz – RKS Mazovia Rawa Mazowiecka
2017.08.23 (śr), godz. 10.00:  MLKS Widok Skierniewice MUKS Pelikan-2004 Łowicz

Fot.: Gogo
Fot.: Gogo
Fot.: Gogo
Fot.: Gogo
Fot.: Gogo
Fot.: Gogo
Fot.: Gogo

Komentowanie nie jest możliwe.