Bardzo wyrównany był przebieg meczu 18. kolejki skierniewickiej ligi okręgowej pomiędzy Zrywem Wygoda a Pelikanem II Łowicz, rozegranym w niedzielę, 23 kwietnia 2017 roku. Finał jednak należał do drużyny Piotra Gawlika, która pokonała gospodarzy 3:2.

Kibice obydwu drużyn nie mogli się nudzić podczas niedzielnego pojedynku, bo tak można określić to spotkanie. Zawodnicy Zrywu dobrze rozpoczęli i już w 6. minucie wyszli na prowadzenie. Biało-zieloni nie pozwolili jednak długo czekać na odpowiedź, doprowadzając do remisu trzy minuty później za sprawą celnego strzału w wykonaniu Kacpra Rześnego. Mimo ponawianych ataków z obydwu stron do końca pierwszej połowy nie padła już żadna bramka.

Po przerwie inicjatywa przeszła na stronę łowiczan, którzy jako pierwsi zdobyli drugiego gola. Jego zdobywcą był Krzysztof Skowroński w 52. minucie gry, ale już chwilę później gospodarze doprowadzili do wyrównania.. Dopiero na trzy minuty przed końcem łowiczanie skutecznie zakończyli akcję strzałem  Patryka Nasalskiego na bramkę, którego nie zdołał obronić golkiper Zrywu.

– Bardzo długo wynik spotkania był otwarty za sprawą ambitnie grającego zespołu z Wygody. Na szczęście w samej końcówce meczu daliśmy radę przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść – skomentował po spotkaniu trener Gawlik.

18. kolejka skierniewickiej ligi okręgowej:
SKF Zryw Wygoda – KS Pelikan II Łowicz 2:3 (1:1); br.: Radosław Domińczak (6) i Błażej Miazek (54) – Kacper Rześny (9), Krzysztof Skowroński (52) i Patryk Nasalski (87).
Pelikan II: Patryk Orzeł – Tymon Hartman, Dorian Nasalski, Arkadiusz Mroczkowski, Szymon Panek – Anton Hartman (76 Przemysław Wilk), Krystian Mycka, Patryk Nasalski, Patryk Sekuła (62 Kamil Szufliński), Kacper Rześny – Krzysztof Skowroński (88 Mateusz Krysiak).

SKS Astra Zduny – LKS Vagat Domaniewice 1:3 (1:0); br.: Dawid Kaszewski (3) – Jakub Imiołek (58), Przemysław Mrzygłód (64) i Kamil Owczarek (85 samobójcza).
KS Jutrzenka Drzewce – LKS Orlęta Cielądz 4:0 (2:0); br.: Tomasz Pawelczak (4), Radosław Krocz (43), Andrzej Perski (66) i Cezary Dominiak (82).

19. kolejka skierniewickiej ligi okręgowej (2017.04.29-30);
GKS Olimpia Chąśno – KS Jutrzenka Drzewce (s, godz. 16.00)
LKS Orlęta Cielądz – GLKS Tobartus Wołucza (s, godz. 17.00)
LKS Pogoń Bełchów – LKS Vagat Domaniewice (s, godz. 17.00)
KS Pelikan II Łowicz – MLKS Widok Skierniewice (n, godz. 11.00)
LZS Macovia Maków – SKS Astra Zduny (n, godz. 11.00)
LKS Orzeł Nieborów – SKF Zryw Wygoda (n, godz. 15.00)
Pauza: LUKS Juvenia Wysokienice.

18. kolejka skierniewickiej klasy A:
LKS Czarni Bednary – LKS Start Złaków Borowy 0:1 (0:1); br.: Sebastian Malinowski (38).
Start: Mariusz Głowacki – Adrian Lus, Łukasz Rybus, Michał Kamiński, Wojciech Workowski (70 Adam Górski) – Arkadiusz Przyżycki (65 Cezary Guzek), Dominik Lus, Mariusz Dylik, Marcin Głowacki (90 Tomasz Górski) – Sebastian Malinowski, Wojciech Kośmider (60 Dawid Zieliński).

LKS Korona Wejsce – GLKS Olimpia Jeżów 1:4 (1:3); br.: Radosław Jaworski (25 karny) – Mariusz Dziuba (8), Grzegorz Klimkiewicz (28), Radosław Nowacki (39 karny) i Przemysław Kiraga (90 karny).
Korona: Sebastian Stańczak – Mikołaj Klimczak (55 Rafał Piaskowski), Radosław Jaworski, Piotr Gala, Sebastian Szafraniec (60 Dominik Rusek) – Mateusz Dobrzyński, Kamil Taraska, Robert Tuszyński (75 Mateusz Sierota), Damian Taraska, Łukasz Zielkowski – Paweł Franaszek.

LZS Victoria Bielawy – GLKS Sierakowianka Sierakowice 3:0 (1:0); br.: Oktawian Andrzejczak (30), Kamil Janikowski (67) i Przemysław Grzegory (82).
GLKS RZD Żelazna – LKS Olimpia Niedźwiada 2:0 (0:0); br.: Dawid Stefaniak (66) i Piotr Kuba (78).
LKS Dar Placencja – LUKS Olympic Słupia 2:3 (0:0); br.: Rafał Zawadzki 2 (50 i 81) – Artur Pięcek (76), Piotr Mrówczyński (80) i Patryk Karwat (87).
LKS Wola Wola Chojnata – Pogoń Godzianów 0:4 (0:3); br.: Tomasz Kowara 2 (30 i 90+2), Rafał Starzec (32) i Damian Majcher (45+1).
Laktoza Łyszkowice – LKS Miedniewiczanka Miedniewice 0:0

1. LKS Dar Placencja (1) 18 33 42-30
2. Pogoń Godzianów (9) 18 32 45-27
3. GLKS Olimpia Jeżów (5) 18 32 29-21
4. GLKS RZD Żelazna (2) 18 30 33-24
5. LUKS Olympic Słupia (8) 18 30 32-21
6. LKS Korona Wejsce (4) 18 30 42-35
7. LZS Victoria Bielawy (3) 18 28 39-27