Zaległy mecz 1. kolejki wyniósł zespół trenera Michała Adamczyka na drugie miejsce w tabeli rozgrywek II ligi wojewódzkiej młodzików D1. Rywalem MUKS Pelikan-2007 Łowicz w rozegranym  w środę, 4 września 2019 roku, spotkaniu była Łódzka AF Łódź, którą biało-zieloni pokonali 4:0 (4:0).

To był udany mecz w wykonaniu graczy Pelikana, co potwierdził osiągnięty wynik. Byli dobrze zorganizowani i stwarzali dużo sytuacji strzeleckich. Wprawdzie tylko pierwsza połowa była owocna w bramki, ale ważne jest również to, że nie stracili żadnej. Łowiczanie rozpoczęli udane ataki dosyć szybko, bo już w 11. minucie gry Karol Cywiński wprowadził piłkę do bramki gospodarzy, a dwie minuty później Szymon Pilichowski podwyższył na 2:0. Na kolejne nie trzeba było długo czekać, najpierw skuteczny strzał w 21. minucie oddał Krystian Kapusta, a po upływie następnych sześciu “dołożył” Alan Masłowski

– Zagraliśmy kolejny dobry mecz. Chłopaki czuli się mocni na boisku i przez większość spotkania prowadzili grę. Bramki zdobyte bo bardzo przemysłowych akcjach. Trochę brakowało skuteczności, bo wynik powinien być dużo większy. Brawo drużyna! – ocenił trener  Adamczyk.

Zaległy mecz 1. kolejki II liga wojewódzkiej młodzików D1:
Łódzka AF Łódź – MUKS Pelikan-2007 Łowicz 0:4 (0:4); br.: Karol Cywiński (11), Szymon Pilichowski (17), Krystian Kapusta (21) i Alan Masłowski (27).
Pelikan-2007: Bartosz Ciupiński – Szymon Pilichowski, Dominik Nowak, Rafał Ugarenko, Kamil Kostrzewski – Alan Masłowski, Tomasz Zrazek, Tomasz Kochanek – Karol Cywiński. Na zmianę wchodzili: Maciej Kępka, Krzysztof Kutermankiewicz i Krystian Kapusta.

1. MKS Górnik 1956 Łęczyca (1) 3 7 8-3
2. MUKS Pelikan-2007 Łowicz (6) 2 4 6-2
3. KS Wieluń (2) 2 4 8-6
4. UKS Orlik Ujazd (3) 2 4 7-5
5. RKS Mazovia Rawa Mazowiecka (4) 3 3 3-6
6. RAP Radomsko (5) 2 3 3-2
7. MGUKS Pogoń Zduńska Wola (7) 1 0 2-4